تهیه واكسن در اولویت برنامه ستاد ملی مقابله با كرونا

رئیس كمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری كرونا تاكید كرد

تهیه واكسن در اولویت برنامه ستاد ملی مقابله با كرونا رئیس کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا با اعلان اینکه موفقیت با همدلی و هم افزایی ظرفیت ها به دست می آید، اظهار داشت: نباید در جامعه نسبت به بیماری عادی انگاری پیش آید و تا ریشه کن شدن بیماری محدودیت ها ادامه خواهد یافت.به گزارش مین فود به نقل از ایسنا حسین ذوالفقاری در نشست امروز کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا که با حضور ایرج حریرچی - معاون کل وزارت بهداشت، علیرضا رئیسی - معاون بهداشتی وزارت بهداشت، استاندار تهران و نمایندگان دستگاههای ذی ربط در وزارت کشور انجام شد با اشاره به اینکه موفقیت هایی در امر مبارزه با کرونا طی ماه های اخیر با همدلی و هماهنگی دستگاههای اجرائی ذی ربط و البته همکاری و همراهی مردم بدست آمده است، اشاره کرد: باید از فرصت امروز برای مدیریت موثرتر بیماری کووید ۱۹ نهایت استفاده را داشته باشیم و اجازه ندهیم بر اثر اهمال کاری بیماری باردیگر در کشور اوج گیرد.

معاون وزیر کشور در بخش دیگری از صحبت هایش اشاره کرد: در نظر داشته باشیم که امروز با همکاری مردم از روزانه ۴۰۰ فوتی و بالای ۱۰ هزار بستری به رقمی در حدود ۱۰۰ فوتی و بستری بسیار پایین رسیدیم و این موفقیت را باید تا مهار و ریشه کن شدن کامل بیماری استمرار دهیم.

رئیس کمیته امنیتی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا با اشاره به وضعیت شهرهای کشور به لحاظ قرمز، زرد و نارنجی هم اظهار داشت: خوشبختانه امروز شهرهای نارنجی هم در حال تبدیل شدن به شهرهای زرد هستند و در صورت رعایت کامل طرح جامع هوشمند به زودی شاهد تغییر وضعیت شهرها خواهیم بود.

وی در این خصوص اظهارکرد: طبق آخرین آمارها ۴۰۱ شهر کشور در وضعیت زرد و ۴۳ شهر هم در وضعیت نارنجی قرار دارد که سیاست قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا تبدیل شهرهای نارنجی به زرد و زرد به سفید است.

ذوالفقاری اشاره کرد: تجربه به ما نشان داده که موفقیت با همدلی و هم افزایی ظرفیت ها بدست می آید و مهم تر از همه اینکه نباید در جامعه عادی انگاری پیش آید. یکی از نگرانی ها امروز همین حس عادی انگاری است و اینکه با کاهش محدودیت باردیگر بیماری شیوع یابد.

معاون امنیتی وزیر کشورتاکیدکرد: باید نگاهی تعادلی در پیش گرفته شود و همانطور که از اسم طرح مشخص است که جنبه هوشمند دارد باید متناسب با واقعیت ها و ظرفیت های کشور، طرح به روز رسانی شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، رئیس کمیته امنیتی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا با اعلان اینکه باید تا همه گیر شدن واکسن محدودیت ها به شکل هوشمند در کشور ادامه یابد؛ اظهار داشت: امروز مساله تهیه واکسن به اولویت برنامه ستاد ملی مقابله با کرونا تبدیل گشته است و البته باید با به کارگیری مکانیسم های هوشمند محدودیت ها این امکان را فراهم سازیم که تا پیش از رسیدن واکسن، بیماری در کشوربه مرحله مهار برسد.
1399/10/16
11:40:39
0.0 از 5
801
این مطلب مین فود مفید بود؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است