پیشبینی پروفسور انگلیسی درباره آینده ویروس کرونا

پیشبینی پروفسور انگلیسی درباره آینده ویروس کرونا به گزارش مین فود پل هانتر، استاد دانشکده پزشکی دانشگاه ایست انگلند در انگلیس اعتقاد دارد که بیماری « کووید -۱۹» در آینده نزدیک اساسا مبدل به یک بیماری فصلی دیگر خواهد شد و ویروس کرونا را به یک عامل دیگر سرماخوردگی مبدل خواهد نمود.


به گزارش مین فود به نقل از ایسنا، وی می گوید: ویروس « سارس-کوو-۲» ناپدید نخواهد شد و مانند دیگر ویروس های کرونا، هر پنج سال یکبار ظاهر خواهد شد. واکسن ها مانع از گسترش آن خواهند شد اما به مرور زمان ایمنی زایی آنها افت خواهد نمود. با این وجود مانع از بستری شدن در بیمارستان و آمار بالای مرگ و میر بیماران خواهند شد. اما همچنان "پیشگیری" بهترین درمان است.
باقی ویروس های کرونا از حالت فصلی برخوردار خواهند شد و اوج آنها در فصل زمستان خواهد بود.
گزینه های جدید «سارس-کوو-۲» مشکلاتی به بار خواهند آورد اما میتوان دست به گمانی زنی زد و اظهار داشت که «دلتا ویروس» نقطه پایانی تغییر ویروس باشد.
به گزارش اسپوتنیک، وی بر این باور است که کووید ۱۹ اصولا یک بیماری فصلی دیگری خواهد شد. پس از چند سال اغلب موارد مبتلا شدن به کووید ۱۹ بدون علائم یا به شکل ساده تری سپری خواهند شد و به بیان دیگر مانند دیگر ویروس های کرونا، این ویروس هم به یک عامل دیگر سرماخوردگی تبدل می شود.1400/05/19
14:22:40
5.0 / 5
180
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است