عملكرد ضعیف سوئد در مهار همه گیری كرونا

عملكرد ضعیف سوئد در مهار همه گیری كرونا به گزارش مین فود نتایج یك مطالعه جدید با مبحث ˮمهار همه گیری كووید-۱۹ˮ نشان داده است كه سوئد در كاهش گسترش این بیماری ضعیف ترین عملكرد را در اروپا داشته است.


به گزارش مین فود به نقل از ایسنا، در این بررسی مشخص شد: سوئد که به اعمال قرنطینه اقدام نکرده در "کاهش شاخص سرایت موثر یا عدد R"، "قرنطینه شهروندان" و هم "کاهش تعداد بیماران در بخش مراقبت های ویژه" ضعیف ترین عملکرد را در میان کشورهای اروپایی داشته است.
گزارش سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) در مورد چگونگی عملکرد کشورهای اروپایی در مهار همه گیری کووید-۱۹ از آن حکایت می کند که سوئد در چندین عملکرد رتبه ضعیفی بدست آورده است.
در این مطالعه سازمان همکاری و توسعه اقتصادی رفتار ۳۱ کشور اروپایی را در طول همه گیری و تأثیر آن بر جوامع و اقتصاد آنها ارزیابی کرده است.
سوئد از زمان شیوع همه گیری کووید-۱۹تا حد زیادی به علت عدم اعمال قرنطینه، الزامی نبودن استفاده از ماسک و دیگر اقدامات سفارش شده، رویکرد مستقلی را دنبال کرده است و به علت مشکلات عمده در کاهش عدد R مورد انتقاد قرار گرفته است.
به گزارش اسپوتنیک نیوز، همینطور سوئد به لحاظ اعمال قرنطینه و بستری بیماران در بخش مراقبت های ویژه عملکرد ضعیفی داشته است. طبق اعلام سازمان همکاری و توسعه اقتصادی، بین ماه های مارس و مه، تحرک و جابحایی ساکنان کشورهای مورد بررسی به صورت متوسط ۱۵.۱ درصد کاهش داشته است. جابه جایی ساکنان اسپانیا با کسب عدد ۲۲.۲ درصد، بیشترین کاهش را داشته در صورتی که سوئدی ها با ۷.۴ درصد، کمترین کاهش را داشته اند.1399/09/04
11:57:44
5.0 از 5
1102
تگهای خبر: بیمار , بیماری , كرونا
این مطلب مین فود مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است