ایجاد 51 مركز درمان ناباروری توسط ستاد اجرایی طی 6 ماه آتی

ایجاد 51 مركز درمان ناباروری توسط ستاد اجرایی طی 6 ماه آتی به گزارش مین فود رئیس ستاد اجرایی فرمان امام اظهار داشت: برای درمان ناباروری هفته گذشته تصمیم گرفتیم ۵۱ مرکز ناباروری را به نام ˮمراکز ناباروری ۱۵ خردادˮ با هماهنگی وزارت بهداشت تاسیس نماییم که ظرف شش ماه آینده در ۲۶ استان ایجاد خواهد شد.


به گزارش مین فود به نقل از ایسنا، محمدرضا مخبر در مراسم بهره برداری از ۴۰ هزار طرح اشتغال بانوان در مناطق محروم کشور توسط ستاد اجرایی فرمان امام با اشاره به اینکه سفارش ام این است که روی زندگی بسیار کوتاه و پربرکت حضرت زهرا(س) از رحلت پیامبر اکرم(ص) تا شهادت این بانو دقت داشته باشیم که برای همه ما در همه ابعاد آموزنده است اظهار داشت: ایشان رسالت اجتماعی دفاع از سنت رسول الله را به بهترین شکل در این مقطع زمانی ایفا می کنند.

وی ادامه داد: شروع و پایه و اساس اسلام نابی که به دست ما رسیده مکتب نبوی، علوی و فاطمی است.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام با اشاره به اینکه زنان باید در صحنه باشند اظهار داشت: زنان در زمان انقلاب در تجمعات سنگین و تظاهرات حضور پررنگی داشتند. در دوران دفاع مقدس هم همینگونه بود. امروز هم که درگیر مسائل اقتصادی هستیم باید از توان و ظرفیت بانوان در کشور بهره مند شویم.

مخبر ضمن اشاره به اینکه این مورد که چه طور این قشر می توانند به حل مشکلات اقتصادی اجتماعی کمک کنند دغدغه چندساله ماست اظهار داشت: نخبگان فقط در دانشگاه ها نیستند بلکه تولیدگران و کار آفرینان توانمندی در استان ها داریم. ما در ستاد اجرایی تسهیلگر هستیم که در اختیار جریان اشتعالزایی کشور قرار گرفته ایم.

وی اعلام نمود که درباره درمان ناباروری هفته گذشته تصمیم گرفتیم ۵۱ مرکز ناباروری را به نام مراکز ناباروری ۱۵ خرداد با هماهنگی وزارت بهداشت تاسیس نماییم که ظرف شش ماه آینده در ۲۶ استان ایجاد خواهد شد که اتفاق میمونی است و می تواند منشاء اثر باشد.

منبع:

1399/11/14
23:59:05
0.0 از 5
1225
این مطلب مین فود مفید بود؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است