كرونای انگلیسی جوان ۲۷ ساله قمی را گرفتار كرد

كرونای انگلیسی جوان ۲۷ ساله قمی را گرفتار كرد قم رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم: امروز تست ویروس کرونا جهش یافته یک بیمار بستری و یک بیمار سرپایی مثبت اعلام گردید که بلافاصله از نظر رهگیری و تست گیری فعالیتهای لازم انجام شده است


دکترمحمدرضا قدیر، رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم، در گفتگو با خبرنگاران ضمن تبریک ولادت حضرت علی(ع)عنوان کرد: امروز تست ویروس کرونا جهش یافته یک بیمار بستری و یک بیمار سرپایی مثبت شد که بلافاصله از نظر رهگیری و تست گیری فعالیتهای لازم انجام شده است و کمیته واکنش سریع هم تشکیل شد.
وی با اشاره به اینکه در اسرع وقت رهگیری، قرنطینه و تست اطرافیان این دو نفر را دنبال می نماییم، اظهار نمود: پروتئین s ویروس جهش یافته، گرفتار جهش شده است که قدرت چسبندگی و سرایت آن بالا است همینطور مرگ و میر بالایی را هم به همراه دارد.
قدیر ضمن اشاره به اینکه یک نفر ۷۲ ساله و نفر دوم ۲۷ ساله است، بیان نمود: هردو بیمار قمی هستند که یکی از آنها به سفر رفته و دیگری هم از میهمانان استقبال کرده بود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم افزود: سیستم شبکه بهداشت به شکل پویا در حال فعالیت است اما تمرکز مان به بیماریابی بیشتر خواهد شد.
وی با تکیه بر اینکه نگران هستیم که اگر به شکل شدید برخورد نشود مشکلات بیشتر شود، اضافه کرد: تشدید محدودیت ها، ممنوعیت برگزاری هرگونه برنامه، و مصوب شدن غیر حضوری شدن مدارس از نکاتی است که نبال شده است. در ای زمینه با عنایت به قدرت این ویروس رعایت فاصله اجتماعی، عدم تجمع خانوادگی و... را تاکید می نماییم.1399/12/07
23:55:43
0.0 از 5
857
این مطلب مین فود مفید بود؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است