توافق ۴ كشور اروپایی برای تولید واكسن روسی كرونا

توافق ۴ كشور اروپایی برای تولید واكسن روسی كرونا مین فود: صندوق سرمایه گذاری واکسن روسیه برای کرونا می گوید که چهار عضو اتحادیه اروپا شامل فرانسه، ایتالیا، آلمان و اسپانیا برای تولید واکسن ˮاسپوتنیک ویˮ با روسیه توافق کرده اند.


به گزارش مین فود به نقل از ایسنا، صندوق سرمایه گذاری مستقیم شرکت های روسی خبر این توافق را اعلام نموده اما هنوز جزئیات بیشتری در مورد آن ارائه نداده است.
در صورتیکه کمیسیون اروپا اعلام نموده است هم اکنون طرحی برای خریداری عمده این واکسن ندارد اما سران اتحادیه به سبب توزیع آهسته واکسن همچنان تحت فشار هستند.
در شرایطی که اتحادیه اروپا هنوز جهت استفاده عمومی از واکسن اسپوتنیک وی مجوز صادر نکرده، کشورهای مختلف اتحادیه اروپا می گویند که روند تولید و تأیید سایر واکسن های کرونا در این منطقه کند پیش رفته و برخی گفته اند که دیگر منتظر تأیید سازمان دارویی اتحادیه اروپا نخواهند ماند.
قبل تر مجارستان و اسلواکی گفته بودند که از روسیه واکسن کرونا می گیرند.
به گزارش بی بی سی، تمایل به خرید واکسن اسپوتنیک وی از زمانی در کشورهای مختلف دنیا شدت گرفته است که داده های انتشار یافته در نشریه معتبر پزشکی لانست نشان داد این واکسن نزدیک ۹۲ درصد مقابل ویروس موثر است.
منبع:

1399/12/20
18:13:55
0.0 از 5
997
تگهای خبر: پزشك , خرید , دارو , كرونا
این مطلب مین فود مفید بود؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است