مردم سیستان و بلوچستان دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نمایند

حریرچی:

مردم سیستان و بلوچستان دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نمایند سیستان و بلوچستان معاون کل وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت: دست همه مردم سیستان و بلوچستان را می بوسم، از آنان تقاضا دارم تا دو هفته آتی دستورالعمل های بهداشتی را با حداکثر میزان رعایت نمایند و به سفارش های مقامات استانی و بهداشتی گوش فرا دهند تا این بحران عبور نماییم.


به گزارش مین فود به نقل از ایسنا حریرچی در نشست ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا سیستان وبلوچستان اظهار نمود: در چند ماه گذشته این استان از نظر بستری و مرگ بیماران مبتلا به کرونا از متوسط کشوری پایین تر بوده است، شاید آن زمان ویروس قدرت زیادی نداشته است.
وی اضافه کرد: به سبب ورود ویروس های جهش یافته به سیستان و بلوچستان، کاهش رعایت دستورالعمل های بهداشتی در سطح استان و برگزاری تجمعات در پیش از برگزاری انتخابات، تعداد مبتلایان به کرونا در استان از متوسط کشوری فراتر رفته است
وی افزود: متاسفانه سیستان و بلوچستان کمترین میزان رعایت دستورالعمل های بهداشتی را در سطح کشور دارد.
وی افزود: دست همه مردم سیستان و بلوچستان را می بوسم، از آنان تقاضا دارم تا دو هفته آتی دستورالعمل های بهداشتی را با حداکثر میزان رعایت نمایند و به سفارش های مقامات استانی و بهداشتی گوش فرا دهند تا این بحران عبور نماییم.
حریرچی اضافه کرد: مراکز ۱۶ ساعته با شدت و جدیت درحال ارائه خدمات به مردم هستند، بالای ۳۰۰۰ تست از امروز در مراکز غربالگری کرونا صورت می گیرد.
وی با اعلان اینکه اکنون ۷۰۰ تخت برای بیماران کرونائی در سیستان و بلوچستان فعال است، اظهار داشت: ۱۰۰ تخت بیمارستان جدید و آماده افتتاح علی ابن ابیطالب (ع) زاهدان تجهیز شده است و در صورتیکه نیاز باشد به تخت های بستری کووید ۱۹ اضافه خواهد شد.
معاون کل وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت: مرزهای رسمی استان بصورت کامل بسته شده است، متاسفانه در مرزهای غیررسمی ترددهایی صورت می گرفته که با دستور مقامات استانی محدودیت تردد آن به حداکثر رسیده است.1400/04/10
22:48:39
5.0 / 5
305
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است