شروع ساخت بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی شادگان

شروع ساخت بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی شادگان مین فود: خوزستان با حضور معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت، کلنگ ساخت بیمارستان جدید 250 تختخوابی شهرستان شادگان به زمین زده شد.



سید حمید جمال الدینی، معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت در آیین کلنگ زنی ساخت بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی شادگان که امروز (۶ خردادماه) انجام شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با تدبیر دولت سیزدهم برای تکمیل و توسعه تخت های بیمارستانی، در حدود دو سال قبل نزدیک به ۱۵ هزار تخت به مجموعه تخت های بیمارستانی کشور افزوده شد.

به گزارش مین فود به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: امیدواریم کلنگ زنی بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی شادگان، این زنجیره ایجادشده را تکمیل کند.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت با اعلان اینکه مجری این پروژه وزارت مسکن و شهرسازی است، اظهار داشت: امیدواریم با هماهنگی و همکاری به وجود آمده بتوانیم این پروژه را در زمان مشخص به پایان برسانیم و شیرینی این بهره برداری را به مردم منطقه هدیه بدهیم.

وی افزود: با توجه به این که استاندارد واحدی در نقشه ها و تجهیزات ساخت در کشور وجود دارد و در امتداد دسترسی مردم خصوصاً در مناطق محروم، امکانات کاملا شبیه به استانهای بیشتر توسعه یافته در این بیمارستان ایجاد می شود تا مردم بتوانند در این منطقه نیز خدمات مطلوبی را دریافت نمایند.

جمال الدینی افزود: باتوجه به طرح سلامت خانواده و پزشک خانواده و تکمیل آن با حضور مستمر مراقبان سلامت، افراد در معرض خطر شناسایی می شوند و مداخلات پیشگیرانه صورت خواهد گرفت تا در نهایت با این تلاش به روزی برسیم که به اضافه کردن تخت بیمارستانی نیاز نداشته باشیم و به جمع کردن آنها مبادرت بورزیم.

وی اشاره کرد: قدم دیگری که در چند سال قبل برداشته شده و با افزایش ضریب و تعداد در سال جدید تکمیل شد، بحث بومی گزینی بود و در قالب این کار حداقل ۳۰ درصد از ظرفیت نظام پذیرش در بخش رشته های حوزه سلامت به نیروهای بومی تعلق می گیرد بدین سبب امیدوار هستیم با تدبیر سال قبل مجلس شورای اسلامی این زنجیره تربیت، تحصیل و ارائه خدمت تکمیل شود.

در ادامه علی اکبر حسینی محراب استاندار خوزستان نیز در این مراسم با قدردانی از تلاشگران در این حوزه اظهار داشت: امیدواریم بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی شادگان یکی از بیمارستان های بزرگ جنوب خوزستان شود و در زمان پیش بینی شده توسط مشاور و به نحو احسن به بهره برداری برسد تا مردم منطقه بتوانند از امکانات آن نهایت استفاده را ببرند.

به گزارش مین فود به نقل از ایسنا، برآورد شده فاز نخست این بیمارستان در دو سال و با ۲ هزار و ۸۹۹ میلیاردریال هزینه راه اندازی شود.





منبع:

1402/03/07
11:12:46
5.0 از 5
258
این مطلب مین فود مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعات



مین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است