مقالات خارجی چاپ شده پزشكی زنجان رشد 20درصدی دارد

مقالات خارجی چاپ شده پزشكی زنجان رشد 20درصدی دارد مین فود: زنجان - معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشكی و خدمات بهداشتی و درمانی زنجان اظهار داشت: سالانه چاپ مقالات خارجی این واحد دانشگاهی در بانك های اطلاعاتی معتبر علمی خارجی 20 درصد رشد دارد.


دكتر علیرضا شغلی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اضافه كرد: بر این اساس از سال 2002 تا كنون، یكهزار و 600 مقاله این واحد دانشگاهی در بانك های اطلاعاتی معتبر علمی خارجی چاپ شد كه این وضعیت مبین رشد و توسعه روزافزون این بخش است.
وی اظهار نمود: شمار چاپ مقالات داخلی و خارجی چاپ شده علوم پزشكی زنجان رشد داشته اما این روند باید بیش از گذشته وضعیت شتابانی داشته باشد.
شغلی تصریح كرد: با عنایت به محدودیت های منابع مالی، بحث تحریم ها و مشكلات انتقال با مبلغ ارز برای چاپ مقالات وضعیت خوبی برقرار بوده كه امیدواریم این مهم نتایج خوبی بدنبال داشته باشد.
این مسئول تصریح كرد: طبق برنامه ریزی انجام گرفته طی پنج سال آینده رسیدن به میانگین 1.5 مقاله خارجی به ازای هر هیات علمی در دستور كار قرار گرفته كه این مهم امسال بیش از گذشته لحاظ شده است.
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشكی و خدمات بهداشتی و درمانی زنجان افزود: بر این اساس طی سال جاری هدف گذاری یك مقاله خارجی و در مجموع 1.5 مقاله داخلی و خارجی به ازای هر هیات علمی در دستور كار این معاونت قرار دارد.
وی اظهار نمود: نسبت مقاله به ازای هر عضو هیات علمی در سال 95، 68 صدم، سال قبل 81 صدم و طی سال جاری هم یك در نظر گرفته شده است.
این مسئول تصریح كرد: طی سال 2017، 22 مقاله خارجی در ارتباط با سلولهای بنیادین توسط اساتید هیات علمی این واحد دانشگاهی به چاپ رسید كه این روند طی سال میلادی جاری به 2 برابر خواهد رسید.
دانشگاه علوم پزشكی زنجان جزو 10 دانشگاه اول تیپ 2 كشوری تحت پوشش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی است.
به گزارش مین فود به نقل از ایرنا، هم اكنون 362 عضو هیات علمی در دانشگاه علوم پزشكی زنجان تدریس می كنند.
7320/8068


1397/04/17
14:09:45
5.0 از 5
4686
تگهای خبر: پزشك , خدمات , درمان , علم
این مطلب مین فود مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است