درخواست اورژانس درباره سوخت آمبولانس های دیزلی

درخواست اورژانس درباره سوخت آمبولانس های دیزلی به گزارش مین فود قائم مقام اورژانس كشور از مشكلات موجود در تأمین سوخت خودرو های دیزلی اورژانس گلایه نمود.


به گزارش مین فود به نقل از ایسنا، دكتر سیف - قائم مقام اورژانس كشور در نشست كمیته هماهنگی اجرای طرح های ویژه ترافیكی كه قبل از ظهر امروز در شهرك آزمایش برگزار شد، به كاهش نور و همینطور شرایط استراحت در ۳۰ كیلومتری شهرها اشاره نمود و اظهار داشت: امیدوارم این مسئله كه در وقوع حوادث رانندگی تأثیرگذار است، حل و فصل شود.
وی به فرآیند ترخیص آمبولانس های اورژانس از گمرك هم اشاره نمود و اظهار داشت: این فرآیند بیشتر از یك سال به طول انجامید و هم اكنون هم از بین ۴۰۰ دستگاه آمبولانس حدود ۱۳۰ دستگاه را ترخیص كرده ایم.
در ادامه این نشست، حسن نوری - معاون فنی و عملیات سازمان اورژانس كشور هم با اشاره به اینكه ۵۶ درصد مجروح شدگان تصادفات در نوروز امسال مربوط به حوزه شهری بوده است، اظهار داشت: باید در بحث كاهش تصادفات در حوزه شهری هم اقدامی جدی صورت گیرد.
نوری هم با اشاره به فرآیند طولانی شدن ترخیص آمبولانس ها از گمرك اظهار نمود: درخواست ما از پلیس این است كه تا زمان شماره گذاری این آمبولانس ها امكان بكارگیری آنها در طرح سلامت تابستانی را بدهند.
وی از مشكل تأمین سوخت برای آمبولانس ها انتقاد نمود و اظهار داشت: اعزام مصدومان توسط آمبولانس ها به مراكز درمانی ۱۱.۴ درصد كاهش داشته است.
وی به آمار اهدای خون هم اشاره نمود و اظهار داشت: ذخایر خون در روزهای نوروز بیشتر از سه درصد افزایش داشت و ما كمبودی از این نظر نداشتیم، اما با عنایت به اینكه فرآیند اهدای خون همواره باید صورت گیرد، لازم است كه شهروندان به این مسئله همواره توجه داشته باشند.
او همینطور از برنامه ریزی برای حذف كاغذ از اورژانس پیش بیمارستانی اطلاع داد و اظهار داشت: در تلاش هستیم تا به مرور فرآیند اورژانس پیش بیمارستانی الكترونیكی شده و كاغذ از این فرایند حذف شود.
وی آمار مصدومان حوادث ترافیكی در طرح نوروزی امسال را ۴۳ هزار و ۱۷۳ نفر اعلام نمود و اظهار داشت: از این تعداد ۱۱ هزار و ۴۹۷ نفر خدمات درمانی را به شكل سرپایی دریافت نمودند و ۳۷ هزار و ۳۷۸ نفر هم به مراكز درمانی اعزام شده اند.1398/02/12
12:53:48
5.0 از 5
4423
این مطلب مین فود مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است