بازدید وزیر بهداشت لبنان از شبكه بهداشت و درمان شهرستان قدس

بازدید وزیر بهداشت لبنان از شبكه بهداشت و درمان شهرستان قدس مین فود: وزیر بهداشت لبنان و هیات همراه در مسافرت به تهران، از مركز خدمات جامع سلامت الزهرا (س) شهرك دانش و خانه بهداشت روستای زرنان شهرستان قدس بازدید نمود.


به گزارش مین فود به نقل از ایسنا، وزیر بهداشت لبنان در این بازدید، با اشاره به اینكه یكی از اهداف سفر خود به ایران آشنایی با نظام حوزه سلامت ایران است، اظهار نمود: امیدوارم بتوانیم زمینه همكاری ایران و لبنان را در تمام ابعاد ایجاد نماییم و بزودی در كشور لبنان نیز سیستم ثبت بیماران به روش الكترونیك را راه اندازی نماییم.

وی ضمن بازدید از تمامی واحدهای مركز خدمات جامع سلامت و خانه بهداشت مذكور از نزدیك با فعالیت های همكاران، پرونده سلامت الكترونیك، نحوه ارائه خدمات بهداشتی درمانی در سطوح مختلف، ثبت خدمات ارائه شده در سامانه یكپارچه بهداشت(سامانه سیب) و عملكرد سیستم نظام ارجاع آشنا شد.

بنابر اعلام وبدا، دكتر جمیل جبق، درانتها از برنامه ها و اقدامات مطلوب وزارت بهداشت در زمینه ارتقای بهداشت جامعه قدردانی نمود.

گفتنی است، در بازدید وزیر بهداشت لبنان و هیات همراه از شبكه بهداشت و درمان قدس، دكتر اسدی لاری، مدیر كل همكاریهای بین الملل وزارت بهداشت، دكتر عشرتی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشكی ایران، دكتر میرشریفی، مدیر شبكه بهداشت و درمان شهرستان قدس و تعدادی از مسئولان استانی و شهرستانی، نیز حضور داشتند.
منبع:

1398/05/14
14:26:36
5.0 از 5
4380
تگهای خبر: برنامه , بیمار , پزشك , خدمات
این مطلب مین فود مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است