از ورود سامانه بارشی جدید به كشور تا خوراكی های مناسب سوخت و ساز بدن

از ورود سامانه بارشی جدید به كشور تا خوراكی های مناسب سوخت و ساز بدن به گزارش مین فود چك و چانه بهزیستی برای افزایش بودجه ۹۹، برگزاری امتحانات نهایی دانش آموزان بدون تغییر از پس فردا، شهرداری به دنبال مكان های جدید گورستان در شرق و غرب تهران، 2 خواسته پلیس از شهرداری تهران درباره معتادان دره فرحزاد و... تیتر بعضی از مهم ترین و پربازدیدترین عناوین خبری امروز در سرویس اجتماعی ایسنا هستند.


به گزارش مین فود به نقل از ایسنا، تیتر بعضی از مهم ترین اخبار تحریریه اجتماعی ایسنا در ادامه می آید كه با كلیك روی آنها می توانید به متن كامل خبر دسترسی داشته باشید:
شهرداری به دنبال مكان های جدید گورستان در شرق و غرب تهران پیروز حناچی، شهردار تهران با اشاره به اینكه بحث توسعه بهشت زهرا(س) در اینجا معنایی ندارد اظهار داشت: به دنبال مكان های جدید در شرق و غرب هستیم تا از تمركز دوری نماییم. چون كه می بینید در انتها سال وقتی مردم به بهشت زهرا می روند به علت تمركز حتی شریان های اصلی هم قفل می شود.
او همینطور از ضرورت توسعه میادین میوه و تره بار در تهران اطلاع داد و اظهار داشت: تمام تلاشمان این است كه با توسعه میادین میوه و تره بار قدری از آلام بكاهیم چون كه گاها دیده شده است در مناطق مركزی و شمالی تهران، حتی تا ۴۰ درصد تفاوت قیمت در مواد پروتئینی حبوبات و غیره دیده می شود.
خودروسازان به جای لابی، قانون هوای پاك را اجرا كنند به دنبال افزایش آلودگی هوای تهران، دكتر عباس شاهسونی، رئیس گروه سلامت هوا و تغییر اقلیم مركز سلامت محیط و كار وزارت بهداشت ضمن عرضه سفارش هایی به مردم و همینطور تاكید بر ضرورت اجرای قانون هوای پاك بخصوص از جانب خودروسازان، اظهار داشت: مهم ترین منابع آلاینده تهران كامیون ها و موتورسیكلت ها و وسایل نقلیه شخصی هستند.
وی با اشاره به تعطیلی مدارس به دنبال افزایش آلودگی هوای تهران هم اظهار داشت: روز گذشته (جمعه) میانگین شاخص هوا در تهران ۱۳۰ بود كه ناسالم برای گروه های حساس بود و حدود پنج و شش مورد از ایستگاه هایمان هم شاخص بالای ۱۵۰ را نشان می دادند.
چك و چانه بهزیستی برای افزایش بودجه ۹۹ محمد نفریه، معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی كشور از پیشنهاد ۱۳۰۰ میلیاردی دولت برای اجرای قانون پشتیبانی از حقوق معلولان در سال آینده اطلاع داد.
وی با اشاره به اینكه پیشنهاد دولت برای اجرای قانون پشتیبانی از حقوق معلولان در لایحه بودجه سال آینده، ۱۳۰۰ میلیارد تومان است كه این رقم پارسال ۱۱۰۰ میلیارد تومان بود، اظهار داشت: ۳۰۰ میلیارد تومان هم برای اجرای ماده ۶ قانون پشتیبانی از حقوق معلولان پیشنهاد شده است. این ماده در ردیف های بودجه ای وزارت بهداشت پیشبینی شده، اما از جانب سازمان بهزیستی پیگیری شده است.
برگزاری امتحانات نهایی دانش آموزان بدون تغییر از پس فردا مسعود ثقفی، سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران اعلام نمود كه كلیه امتحانات نهایی و هماهنگ استانی شهر تهران (بزرگسالان، داوطلبان آزاد، ارزشیابی جامع و آموز از راه دور ) پایه نهم، طبق برنامه ارسالی به قوت خود باقی است.
تاثیر پسماندسوزی بر تشدید آلودگی هوای تهران سیامك دل زنده، معاون اداره حفاظت محیط زیست شهر تهران با اشاره به اینكه پسماندسوزی می تواند هم در خاك و هم درهوا آلودگی ایجاد كند، اظهار داشت: پسماندسوزی آلودگی هوا را تشدید می كند.
وی ادامه داد: هنگام آلودگی هوای تهران كه بسیارهم خطرناك می باشد و با پدیده «وارونگی هوا» مواجه هستیم، پسماندسوزی آلودگی هوا را تشدید می كند. در واقع یكی از علل اصلی آلودگی هوا می تواند پسماندسوزی در اراضی ملی، بلاصاحب نامحصور و كارگاه های كوچك باشد.
۲ خواسته پلیس از شهرداری تهران درباره معتادان دره فرحزاد سرهنگ محمد بخشنده، رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از شهرداری تهران خواست تا روشنایی و دسترسی برای گشت زنی در دره فرحزاد را فراهم آورد.
وی درباره حضور معتادان متجاهر در دره فرحزاد اظهار داشت: عملیات های مربوط به جمع آوری معتادان متجاهر در دره فرحزاد هم اكنون به صورت مستمر انجام می شود و فضای این دره دیگر مثل سابق نیست.
به گزارش مین فود به نقل از ایسنا، پربازدیدترین اخبار اداره اجتماعی در ۲۴ ساعت گذشته هم به شرح زیر است:
۵ ماده خوراكی مناسب برای تقویت سوخت و ساز بدن
ورود سامانه بارشی به كشور از چهارشنبه
شیمی درمانی استاندارد می شود + جزییات
وجود بیشتر از ۲۰۰ غلط و سهل انگاری نگارشی در كتاب فارسی اول دبستان
برگزاری امتحانات نهایی دانش آموزان بدون تغییر از پس فردا1398/10/01
11:38:19
5.0 از 5
4607
این مطلب مین فود مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است