موارد مبتلا شدن به كروناویروس جدید ثابت مانده است

سازمان جهانی بهداشت:

موارد مبتلا شدن به كروناویروس جدید ثابت مانده است به گزارش مین فود سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام نمود: شواهد از آن حكایت می كند كه تعداد موارد مبتلا شدن به كروناویروس جدید به وضعیت ثابتی رسیده است.


به گزارش مین فود به نقل از ایسنا، سازمان جهانی بهداشت با اشاره به اینكه ثابت ماندن آمار روزانه تعداد موارد مبتلا شدن به كروناویروس خبر امیدبخشی است اعلام نمود: هم اكنون نمی توان قطعا در مورد احتمال افزایش تعداد مبتلایان به كروناویروس پیشبینی دقیقی داشت.
بنابر اعلام این سازمان، تعداد موارد گزارش شده از مبتلایان به كروناویروس در استان هوبئی ثابت مانده است. استان هوبئی كانون شیوع كروناویروس بوده و باعث شد تا مناطقی از این استان به منظور مقابله با شیوع كروناویروس به حالت قرنطینه درآید.
گزارش این سازمان نشان داده است طی چهار روز اخیر تعداد موارد مبتلا شدن به كروناویروس افزایشی نداشته است كه این امر می تواند نشان دهنده تأثیر اقدامات كنترلی در مقابل این ویروس باشد. هرچند هم اكنون نمی توان پیشبینی دقیقی در این حوزه داشت.
همینطور «تدروس آدهانوم قبریسوس» دبیركل سازمان جهانی بهداشت تصریح كرد: روند موارد مبتلا شدن به كروناویروس تصاعدی نیست اما همچنان باید هوشیار بود.
به گزارش مدیكال اكسپرس، وی در ارتباط با اطلاعات اشتباهی كه در مورد كروناویروس منتشر می شوند اخطار داد و اظهار داشت: این شرایط عرضه خدمات مراقبتی و درمانی را سخت تر می سازد.
منبع:

1398/11/20
15:11:56
5.0 از 5
4131
تگهای خبر: خدمات , درمان
این مطلب مین فود مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است