توضیح اورژانس درباره تصاویر ماموران اورژانس با لباس های مخصوص

توضیح اورژانس درباره تصاویر ماموران اورژانس با لباس های مخصوص به گزارش مین فود سخنگوی اورژانس كشور، با اشاره به اینكه اورژانس در آماده باش كامل به سر می برد، درباره تصاویر ماموران اورژانس با لباس های مخصوص توضیحاتی ارائه كرد و اظهار داشت: دلیلی ندارد هركس را در سطح شهر با لباس مخصوص دیدیم فورا این فرضیه در ذهن ما شكل بگیرید كه در حال انتقال فرد مبتلا به كرونا ویروس هستند.


مجتبی خالدی در گفتگو با ایسنا، در مورد تصاویر و فیلم های پخش شده در فضای مجازی در خصوص انتقال بیمار توسط ماموران اورژانس اظهار داشت: بیشتر افراد مشكوك به كروناویروس مبتلا به آنفلوآنزا بودند، ازاین رو دلیلی ندارد هركس را در سطح شهر با لباس مخصوص دیدیم فورا این فرضیه در ذهن ما شكل بگیرید كه در حال انتقال فرد مبتلا به كرونا ویروس هستند. از طرفی خیلی از مبتلایان به كروناویروس در كشور چین درمان شده و این بیماری الزاما به معنای مرگ فرد نیست.
خالدی همینطور درباره فیلم منتشره در فضای مجازی از مقابل بیمارستان فرمانیه تهران هم اظهار داشت: بیمارستان فرمانیه جزو بیمارستان های مشخص شده برای انتقال افراد مشكوك به كرونا نیست.
خالدی با اشاره به اینكه در نقاط مختلف شهر تهران حدود ۱۰ بیمارستان مشخص شده تا بیماران مشكوك احتمالی به این بیمارستان ها منتقل شوند، تصریح كرد: كرونا یك بیماری ویروسی است كه رعایت بهداشت فردی و فاصله یك متری با شخص مشكوك، می تواند این اطمینان را در فرد ایجاد كند كه مبتلا شدن به بیماری دور از ذهن است بخصوص برای افرادی كه سفر به كشورهای مشكوك به كرونا نداشتند.
سخنگوی اورژانس كشور آبریزش بینی، عطسه، سرفه، تب بالا و... همچون نشانه های این بیماری خواند و اضافه كرد: رعایت نكات بهداشت فردی مقوله ای حائز اهمیت می باشد كه می تواند جلوی زنجیره گسترش بیماری را بگیرد.
وی در ادامه به آماده باش اورژانس اشاره نمود و اظهار داشت: از ۱۵ روز گذشته دستورالعملی به ما ابلاغ گردیده است و اورژانس هم مانند معاونت بهداشت و درمان وزارت بهداشت در حالت آمادگی كامل است.1398/12/01
22:22:49
5.0 از 5
3604
تگهای خبر: آب , بیمار , بیمارستان , بیماری
این مطلب مین فود مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است