تفویض اختیار به دانشگاه های علوم پزشكی تهران برای پذیرش حداكثری مبتلایان به كووید 19

تفویض اختیار به دانشگاه های علوم پزشكی تهران برای پذیرش حداكثری مبتلایان به كووید 19 به گزارش مین فود فرمانده ستاد مقابله با كرونا در كلانشهر تهران با تشریح مصوبات جلسه هماهنگی روسای دانشگاه های علوم پزشكی تهران اظهار داشت: به معاونان درمان دانشگاه های علوم پزشكی نسبت به استفاده بهینه و حداكثری ازهمه تخت های بیمارستانی سه دانشگاه علوم پزشكی تهران برای مبتلایان به كروناویروس جدید اختیار داده شد.به گزارش مین فود به نقل از ایسنا، دكتر علیرضا زالی در یك گفت وگوی تلویزیونی درباره مصوبات جلسه هماهنگی روسای دانشگاه های علوم پزشكی تهران كه با حضور معاونان بهداشت و درمان وزارت بهداشت برگزار شد، اظهار نمود: قرار شد هماهنگی بیشتری در زمینه مقابله با كروناویروس جدید انجام و از ظرفیت های بخش دولتی خصوصاً دانشگاه های علوم پزشكی استفاده بیشتری شود. بهره گیری بیشتر از بخش های عمومی بیمارستان های دانشگاهی در دستور كار قرار گرفت.

وی اضافه كرد: پیگیری برای پاسخ سریعتر به آزمایش های افراد مشكوك به مبتلاشدن به بیماری كرونا ویروس یكی از مباحث مطرح شده در این جلسه بود. علاوه بر آن

فرمانده ستاد مقابله با كرونا در كلانشهر تهران در ادامه اظهار داشت: برای كاهش بار مراجعات به بیمارستان ها و بخش های ویژه و بخش های دیگر قرار شد پروتكل ها در دانشگاه های علوم پزشكی و بقیه الله بازبینی شود و برمبنای بازبینی جدید درباره پذیرش بیماران تصمیم گرفته شود.

زالی درانتها اظهاركرد: موضوع دیگری كه در این جلسه عنوان شد چگونگی پذیرش افراد بازگشت كننده به بیمارستان ها با علایم خفیف كووید۱۹ بود. یكی دیگر از موضوعات مطرح شده نیز به مبتلایانی اختصاص داشت كه حالشان بهتر شده است. آنان تا ۱۴ روز امكان سرایت بیماری از آنان به افراد سالم وجود دارد بدین سبب قرار شد بیمارانی كه حالشان بهتر شده و امكان منتقل شدن از بیمارستان را دارند یك فضای بینابینی برای آنان تخصیص پیدا كند تا بعد از بهبودی كامل به منزل باز گردند.

منبع:

1398/12/17
21:39:49
5.0 از 5
3456
این مطلب مین فود مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است