قدردانی رئیس مجلس از اكثریت مردم برای ماندن در خانه

قدردانی رئیس مجلس از اكثریت مردم برای ماندن در خانه مین فود: علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از اكثریت مردم شریف ایران كه در خانه مانده و با لغو سفرهایشان، هشدارهای مراكز بهداشتی را رعایت كرده اند، ابراز امیدواری كرد كه سایر افراد نیز برای حفظ سلامتی خود و جامعه با عموم مردم همراه شوند.


به گزارش مین فود به نقل از ایسنا، رئیس مجلس شورای اسلامی همین طور اهتمام مسئولان مجامع عمومی از قبیل مراكز ورزشی، فرهنگی و مذهبی به سلامت مردم و اجرای دستورالعمل های ستاد ملی مقابله با كرونا را شایسته تقدیر دانست.
لاریجانی كنترل بیماری كرونا را مستلزم عزم همگانی آحاد جامعه، همكاری و هماهنگی دستگاه ها در سطوح ملی و استانی، اطلاع رسانی دقیق رسانه ها با اعلان آگهی های بهنگام و اهتمام حداكثری دولت برای ارائه خدمات اداری به مردم بوسیله سامانه های الكترونیك عنوان نمود و اضافه كرد: از اكثریت مردم شریف ایران كه در خانه مانده و با لغو سفرهایشان، هشدارهای مراكز بهداشتی را رعایت كرده اند، تشكر و قدرددانی می كنم و امیدوارم كه سایر افراد نیز برای حفظ سلامتی خود و جامعه با عموم مردم همراه شوند. همین طور از دولت می خواهم كه اهتمام حداكثری خودرا در ارائه خدمات اداری بوسیله سامانه های الكترونیك به مردم بكار گیرد.
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این كه تدابیری نیز برای جبران افت كسب و كارها در سطح ملی اندیشیده شده است، اظهار داشت: بعد از جمع بندی و با جلب نظر نمایندگان بخش خصوصی، نتایج این اقدامات به اطلاع عموم خواهد رسید.
لاریجانی همین طور از رسانه ملی خواست تا با تولید برنامه های جذاب و پركشش، در خانه ماندن مردم را آسان كرده و حضور طولانی مدت اعضای خانواده در خانه ها را از ملال و یكنواختی بزداید.
رئیس مجلس شورای اسلامی درانتها ابراز امیدواری كرد كه این بیماری هر چه زودتر از كشور رخت بربندد و از خداوند، شفای عاجل مبتلایان این بیماری، رحمت و مغفرت درگذشتگان از آن و صبر و شكیبایی خانواده هایشان را خواهان شد.1398/12/26
21:43:23
5.0 از 5
3404
تگهای خبر: برنامه , بیمار , بیماری , خدمات
این مطلب مین فود مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است