تولید 280 هزار ماسك و گان از جانب هلال احمر

تولید 280 هزار ماسك و گان از جانب هلال احمر به گزارش مین فود مدیرعامل صنایع نساجی هلال ایران از تولید 180 هزار عدد ماسك و 100 هزار ثوب البسه بیمارستانی در این شركت اطلاع داد.


ظاهر رستمی در گفتگو با ایسنا، درباره تولیدات شركت صنایع نساجی هلال ایران برای مقابله با كرونا، اظهار داشت: شركت صنایع نساجی هلال ایران تأمین اقلام مورد نیاز جمعیت هلال احمر و همینطور بخش های نظامی و ارگان های خصوصی شامل چادر، پتو، البسه و.... را برعهده دارد اما از زمان شیوع كرونا در كشور، این شركت بر آن شد تا با راه اندازی دو خط تولید ماسك و البسه بیمارستانی یا همان گان به صورت مجزا در زمینه تأمین اقلام بهداشتی گام بردارد.
وی ادامه داد: شركت صنایع نساجی هلال ایران با تولید ماسك و البسه بیمارستانی، توانسته به كمك وزارت بهداشت بیاید و در زمینه تولید اقلام بهداشتی مورد نیاز بیمارستان ها و دانشگاه های علوم پزشكی اقدام نماید.
مدیرعامل شركت صنایع نساجی هلال ایران با اشاره به تولید 280 هزار ماسك و البسه بیمارستانی، تصریح كرد: از زمان راه اندازی خط تولید ماسك در این شركت، 180 هزار عدد ماسك تولید شده است. در اولین روزهای راه اندازی خط تولید ماسك، ظرفیت تولید این خط پنج هزار عدد در روز بود اما هم اكنون ظرفیت تولید 10 هزار ماسك را به صورت روزانه داریم.
وی در زمینه تولید البسه بیمارستانی اضافه كرد: از زمان راه اندازی خط تولید البسه بیمارستانی 100 هزار ثوب گان تولید شده است، اما هم اكنون امكان تولید 10 تا 15 هزار گان بیمارستانی به صورت روزانه وجود دارد.
آخر پیام


1399/01/24
14:57:19
5.0 از 5
3440
این مطلب مین فود مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است