پوشش ضدحریق در ساختمان جدید بیمارستان امام

پاسخ رئیس مجتمع بیمارستانی امام (ره) به آتش نشانی:

پوشش ضدحریق در ساختمان جدید بیمارستان امام مین فود: رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) درباره وضعیت ایمنی پروژه 1000 تختخوابی كه در این بیمارستان در حال ساخت است و گفته شده برخی تاییدیه های آتش نشانی را ندارد، توضیح داد.


دکتر خسرو صادق نیت در گفت و گو با ایسنا درباره وضعیت ایمنی ساختمان جدید ۱۰۰۰ تختخوابی که در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در حال ساخت است، اظهار داشت: ساخت و ساز ساختمان های بیمارستانی برمبنای پروتکل های استاندارد شده پیش می روند؛ بطوریکه در مراحل مختلف ساخت و حتی در مرحله راه اندازی، بازرسی ها و کنترل ها به صورت مستمر انجام می شود.
وی اضافه کرد: از شروع ساخت این پروژه، یعنی از زمانیکه این پروژه در مرحله ساخت اسکلت بود، با راهنمایی کارشناسان بر روی کل اسکلت ساختمان، بهترین پوشش ضد حریق زده شده و در مراحل مختلف با راهنمایی های انجام شده، مباحث مختلف ایمنی همچون ملاحظات مربوط به آتش نشانی مورد توجه قرار گرفته و همچنان مورد توجه خواهد بود. در تمامی مراحل نیز از راهنمایی و بازدید متخصصین ایمنی همچون کارشناسان آتش نشانی استقبال کرده و خواهیم کرد.
صادق نیت همین طور اظهار نمود: مسلما پیش از راه اندازی ساختمان باید تمام استانداردهای ایمنی شامل آتش نشانی و... مورد تایید قرار گیرند.
رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ه)، درباره زمان اختتام ساخت و ساز پروژه، اظهار داشت: این پروژه به همت و با حمایت های مستمر وزیر بهداشت و معاونین وزارت بهداشت و همین طور همراهی ارگان های ذیربط خصوصاً استانداری، شهرداری، ادارات آب، برق، گاز، مخابرات و... به سرعت در حال پیشرفت بوده و مراحل پایانی را طی می کند.
وی اظهار داشت: باتوجه به پشتیبانی ها و حمایت های باارزش تمامی دستگاه ها برای اتمام هر چه سریع تر این پروژه عظیم و شروع ارائه خدمت به مردم کشورمان، امیدواریم امسال بتوانیم شاهد راه اندازی این پروژه ۱۰۰۰ تخت خوابی باشیم.
منبع:

1399/04/18
14:29:59
5.0 از 5
2568
تگهای خبر: آب , استاندارد , ایمنی , بهداشت
این مطلب مین فود مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است