شمار مبتلایان واقعی كرونا در آمریكا تا 24 برابر بیشتر از آمارهای رسمی

شمار مبتلایان واقعی كرونا در آمریكا تا 24 برابر بیشتر از آمارهای رسمی طبق مطالعه جدیدی كه روز گذشته (سه شنبه) انتشار یافت، شمار واقعی مبتلایان به كرونا در ایالات متحده امكان دارد ۶ تا ۲۴ برابر بیشتر از آمارهای رسمی باشد.


به گزارش مین فود به نقل از ایسنا، در مطالعه مقطعی ۱۶ هزار و ۲۵ نمونه بالینی رسوبی از جانب مرکز کنترل و جلوگیری از بیماری های آمریکا (CDC) نسبت افراد با آنتی بادی های قابل کشف کروناویروس جدید را از یک درصد در منطقه خلیج سان فرانسیسکو تا ۶.۹ درصد در شهر نیویورک برآورد کردند.
در این مطالعه آزمایش سرولوژیکی روی نمونه های سرم رسوب کرده از افراد در هر سنی انجام شده است. نمونه های سرم از ۲۳ مارس تا ۱۲ مه برای آزمایشات بالینی معمول توسط دو شرکت آزمایشگاهی تجاری جمع آوری شدند.
به قول کارشناسان این مطالعه، نتایج آزمایش ها برای هر منطقه نشان داده است که شمار مبتلایان به کرونا بسیار بیشتر از شمار مبتلایان گزارش شده در طول دوره این مطالعه بوده است.
در بیشتر مناطق، شمار مبتلایان واقعی کرونا احتمالاً بیشتر از ۱۰ برابر موارد گزارش شده رسمی بوده است. این در شرایطی است که طبق این مطالعه، اغلب افراد در هر منطقه فاقد آنتی بادی قابل شناسایی کروناویروس جدید بودند.
بنا بر گزارش خبرگزاری شینهوا، بر طبق این مطالعه شمار مبتلایان واقعی بیماری کووید-۱۹ در ایالات متحده آمریکا بین ۶ تا ۲۴ برابر آمارهای رسمی اعلام شده، برآورد شده است.
منبع:

1399/05/02
17:19:41
5.0 از 5
2214
تگهای خبر: بیمار , بیماری , كرونا
این مطلب مین فود مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است