اروپا برای پیش گیری از انتقال كووید ۱۹ باید اقدامات بسیاری انجام دهد

اروپا برای پیش گیری از انتقال كووید ۱۹ باید اقدامات بسیاری انجام دهد به گزارش مین فود یك كارشناس سازمان جهانی بهداشت (WHO) هشدار داد: اروپا برای پیش گیری از انتقال بیماری كووید-19 باید اقدامات بسیاری انجام دهد.


به گزارش مین فود به نقل از ایسنا، دکتر «مایک رایان» از کارشناسان سازمان جهانی بهداشت اظهار داشت: موارد مرگ و میر میان سالمندان بزودی در این منطقه افزایش پیدا خواهدنمود.
رئیس بخش فوریتهای سازمان جهانی بهداشت همین طور اضافه کرد: حالا شاهد افزایشِ اندک میزان مرگ و میرها در بین سالمندانِ در اروپا هستیم اما بطور اجتناب ناپذیری تعداد فوتی ها بیشتر خواهد شد.
همین طور دکتر «ماریا وان کرخوف» از کارشناسان سازمان جهانی بهداشت در اظهاراتی اظهار داشت: هنوز فصل شیوع آنفلوآنزا آغاز نشده و آنچه ما را نگران می کند احتمال این است که این روند در جهت اشتباه در جریان باشد.
وی ادامه داد: قسمتی از افزایش موارد مبتلاشدن به این علت است که کشورها در تشخیص مبتلایان از عملکرد بهتری برخوردار می باشند. هرچند کارشناسان در حال نظارت دقیق بر افزایش موارد بستری در بیمارستان و بخش مراقبتهای ویژه هستند.
با این وجود این دو کارشناس سازمان جهانی بهداشت تاکید دارند که قرنطینه باید بعنوان آخرین اقدام در نظر گرفته شود.
به گزارش یورونیوز، دکتر رایان با طرح این پرسش که آیا واقعا تمام روش ها به کار گرفته شده که بخواهیم قرنطینه را بعنوان یک راهکار به کار بگیریم، اظهار داشت: کشورها لازم است برای مقابله با کووید-۱۹ روش های تشخیص، شناسایی و فاصله گذاری اجتماعی را مورد توجه قرار دهند.
منبع:

1399/07/05
14:09:41
5.0 از 5
1577
این مطلب مین فود مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است