احساسات دوستداران استاد را درك می نماییم، اما هر تجمعی خطرآفرین است

با اشاره به شرایط خطرناك كرونا در كشور، مطرح شد

احساسات دوستداران استاد را درك می نماییم، اما هر تجمعی خطرآفرین است به گزارش مین فود معاون كل وزارت بهداشت با اشاره به مراسم تدفین استاد آواز ایران و با اشاره به اینكه شرایط كرونا در كشور خطرناك و ظرفیت بیمارستان ها رو به تكمیل است، اظهار داشت: هرگونه تجمعی می تواند باعث انتشار بیماری كووید_۱۹ شود و مطمئنا روح استاد هم خواهان این است كه مردم ما سالم باشند.


دکتر ایرج حریرچی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به درگذشت خسرو آواز ایران، استاد محمدرضا شجریان، هر گونه تجمعی در شرایط بحران کرونا را خطر آفرین خواند و اظهار داشت: هم اکنون ما در شرایط بسیار خطیر و خطرناکی از نظر مبتلا شدن مردم مان به بیماری کرونا هستیم و ظرفیت بیمارستان ها رو به تکمیل است.
وی اضافه کرد: در این شرایط، طبق سفارش سازمان بهداشت جهانی، هرگونه تجمعی با هر نیتی که انجام می شود، می تواند باعث انتشار بیماری کووید_۱۹ شود.
حریرچی تصریح کرد: ما احساسات مردم عزیز و دوستداران عزیز استاد شجریان را درک می نماییم. در عین حال شاهد تجمعاتی در تهران هم بودیم، اما خواهش و تقاضا می نماییم که در مشهد که محل تدفین استاد شجریان است، هیچگونه تجمعی رخ ندهد. مطمئنا روح استاد هم خواهان این است که مردم ما سالم باشند. همانطور که اربعین را برگزار نکردیم، مراسمات اینچنینی را هم نباید برگزار نماییم تا در دورانی که ثبات حاصل می شود، اقدامات لازم را انجام دهیم.
وی اظهار داشت: هر تجمعی بسته به شدتش می تواند باعث افزایش بیماری شود.
منبع:

1399/07/18
21:54:13
5.0 از 5
1310
این مطلب مین فود مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است