بررسی اثربخشی واكسن كووید-۱۹ بر كرونای جهش یافته آفریقای جنوبی

بررسی اثربخشی واكسن كووید-۱۹ بر كرونای جهش یافته آفریقای جنوبی متخصصان علوم پزشکی در آمریکا اثربخشی واکسن کووید-19 را روی کرونای جهش یافته آفریقای جنوبی بررسی می کند.


به گزارش مین فود به نقل از ایسنا، دکتر آنتونی فائوچی مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی آمریکا اظهار داشت: پژوهشگران در حال بررسی این مساله هستند که آیا گونه جدید کروناویروس که در آفریقای جنوبی مشاهده شده برای واکسن های موجود تهدید کننده هستند؟
وی اظهار داشت: اثبات این مساله مساله ای است که باید آنرا آزمایش نماییم و آزمایش سویه جهش یافته در آفریقای جنوبی در مقابل آنتی بادی های تولید شده توسط واکسن ها همان چیزی است که حالا در حال بررسی هستیم. هم اکنون به پاسخی دست پیدا نکرده ایم و به زودی پاسخ این پرسش مشخص خواهد شد.
بگفته مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی آمریکا، پژوهشگران در آفریقای جنوبی نیز در حال انجام آزمایشات لازم در مورد اثربخشی واکسنهای موجود در مقابل گونه جهش یافته کروناویروس هستند.
فائوچی قبل از این اعلام نموده بود که واکسن کووید-۱۹ باید در مقابل گونه جهش یافته ویروس در انگلیس موثر باشد.
به گزارش مین فود به نقل از شبکه خبری سی ان ان، تاریخ شناسایی گونه جهش یافته کرونا در آفریقای جنوبی به ۲۰ نوامبر بازمی گردد. اینگونه نسبت به انواع پیشین کرونا ۲۲ تغییر چشم گیر دارد و گونه انگلیسی ۱۷ جهش دارد.1399/10/13
13:30:09
0.0 از 5
936
تگهای خبر: بیمار , بیماری , پزشك , كرونا
این مطلب مین فود مفید بود؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است