توضیحات معاون دفتر رئیس جمهوری درباره فرآیند تهیه واكسن

توضیحات معاون دفتر رئیس جمهوری درباره فرآیند تهیه واكسن به گزارش مین فود معاون دفتر رئیس جمهوری با عرضه توضیحاتی درباره فرآیند تهیه واکسن تصریح کرد: روز گذشته رئیس جمهوری رسما اعلام نمود که با خرید واکسن در هفته‏ های آینده از شرکت‏ های مختلف، واکسیناسیون بر مبنای اولویت‏ بندی و جدول آماده شده از جامعه هدف در کشور با اولویت کادر درمانی و سالمندان شروع می شود.


به گزارش مین فود به نقل از ایسنا، علیرضا معزی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت:

«ششم دی ماه، هم روحانی و هم جهانگیری بر واردات هرچه سریع تر واکسن و همینطور شفافیت در توزیع آن تأکیده کرده بودند. رئیس جمهور از ضرورت اعلام اولویت ها، دستورالعمل ها و همینطور گزارش دهی شفاف و دقیق وزرات بهداشت از کسانی که واکسن را دریافت خواهند کرد، سخن گفته بود.

معاون اول هم به روشنی اعلام نمود اگر بتوانیم یک روز زودتر از هر جای دنیا واکسن معتبر وارد نماییم، یک لحظه هم درنگ نخواهیم کرد. جهانگیری به صراحت اظهار داشت که هیچ مقام دولتی و خانواده اش حق ندارد خارج از دستورالعمل ها به واکسن دسترسی پیدا کند.

دولت در مبحث واکسن، نه در تله ی توهم توطئه نسبت به واکسن خارجی گرفتار شده و نه به خودتحقیری نسبت به واکسن داخلی مجال داده است. در این تنگنای تحریم، تنها و تنها یک دغدغه وجود دارد، تأمین سلامت شهروندان.

روز گذشته رئیس جمهور روحانی رسما اعلام نمود که با خرید واکسن در هفته‏ های آینده از شرکت‏ های مختلف، واکسیناسیون بر مبنای اولویت‏ بندی و جدول آماده شده از جامعه هدف در کشور با اولویت کادر درمانی و سالمندان شروع می شود.»

منبع:

1399/10/15
23:57:59
0.0 از 5
1072
تگهای خبر: بهداشت , خرید , درمان , سلامت
این مطلب مین فود مفید بود؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است