تردد بین شهرهای زرد احتیاج به مجوز تردد ندارد

دبیر كمیته انتظامی ستاد ملی مدیریت كرونا:

تردد بین شهرهای زرد احتیاج به مجوز تردد ندارد به گزارش مین فود دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا ضمن اشاره به قرارگیری تهران در وضعیت زرد اظهار داشت: برای تردد بین شهرهای زرد احتیاج به مجوز تردد نیست.


حسین قاسمی در گفتگو با ایسنا، در تشریح آخرین وضعیت اعمال محدودیت های کرونایی در طرح "هوشمند مدیریت کرونا" اظهار داشت: بر طبق این طرح، ورود خودرو با پلاک های غیر بومی به شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع می باشد و از طرفی ورود پلاک های بومی شهرهای قرمز و نارنجی به شهرهای دیگر ممنوع و تا زمانی که وضعیت شهرهای قرمز و نارنجی به وضعیت عادی برگردد، شرایط به همین منوال است.
وی اضافه کرد: تهران در وضعیت زرد قرار گرفته است بنابراین اگر همشهریان تهرانی بخواهند از تهران به ۲۱۲ شهر زرد بروند نیازی به برگه تردد بین شهری نیست، اما بدون شک ورود به ۲۹ شهر نارنجی و قرمز برای پلاک های غیر بومی ممنوع می باشد.
وی تصریح کرد: با وجود اینکه در چند هفته گذشته شهر قرمز نداشتیم اما متاسفانه ۶ شهر استان مازندران قرمز هستند، همینطور ۲۳ شهر در کشور نارنجی و ۲۱۲ شهر هم زرد هستند. بطور قطع در ۶ شهر قرمز، اصناف بجز گروه یک، مابقی نمی توانند فعالیت کنند و جلسات ادارات با عنایت به محدودیت های کرونایی باید برگزار گردد.
منبع:

1399/10/20
19:24:38
0.0 از 5
1128
تگهای خبر: كرونا , هوشمند
این مطلب مین فود مفید بود؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است