دستاوردهای طرح شهید سلیمانی در خراسان شمالی

دستاوردهای طرح شهید سلیمانی در خراسان شمالی سخنگوی وزارت بهداشت توضیحاتی درباره چگونگی اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در استان خراسان شمالی ارائه نمود.


به گزارش مین فود به نقل از ایسنا، دکتر سیما سادات لاری، اظهار داشت: از استان خراسان شمالی و بجنورد صحبت می نماییم. طرح محله محور شهد سلیمانی در خراسان شمالی در حال اجراست و هم اکنون کمیته های عملیاتی طرح مذکور در قالب تیم های مراقبت، حمایت و نظارت در نقاط مختلف استان فعال می باشند. هم اکنون کمیته های عملیاتی محلات متشکل از هلال احمر، بسیج، نیروهای حوزه سلامت، سفیران سلامت و نیروهای مردمی در قالب حدود ۸۴۷ تیم عملیاتی با هماهنگی دانشگاه های علوم پزشکی اسفراین در حال ارائه خدمت هستند.
وی ادامه داد: از زمان اجرای طرح در این استان، از بیش از ۹۳۱۵ نفر غربالگری صورت گرفته است و انجام تست رپید از افراد دارای علایم بیماری شروع شده است و از زمان شروع اجرای طرح بیش از ۳۳ هزار و ۲۸۳ مورد بازدید نظارتی برای رعایت پروتکل ها در سطح استان صورت گرفته است.
لاری درباره اقدامات خیرین استان خراسان شمالی، اظهار داشت: کمک مالی به ۲۷۷۵ خانواده لطمه پذیر جهت خرید اقلام بهداشتی صورت گرفته است.
وی ادامه داد: با وجود کاهش در موارد مرگ و میر و بستری ناشی از بیماری در کشورمان، مبارزه با کرونا کماکان با جدیت ادامه دارد و هرگونه عادی انگاری منجر به افزایش شیوع بیماری می شود.1399/10/23
20:40:10
0.0 از 5
741
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , پزشك
این مطلب مین فود مفید بود؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است