سفارش های ضدكرونایی وزارت بهداشت جهت استفاده از مترو

سفارش های ضدكرونایی وزارت بهداشت جهت استفاده از مترو به گزارش مین فود سخنگوی وزارت بهداشت ضمن اشاره به سفارش هایی جهت استفاده از مترو و وسایل حمل و نقل عمومی، اظهار داشت: یکی از طریق های گسترش زنجیره انتقال ویروس کرونا، ازدحام افراد در مکان های سرپوشیده است.به گزارش مین فود به نقل از ایسنا، دکتر سیما سادات لاری، اظهار داشت: همانطور که می دانید یکی از طریق های گسترش زنجیره انتقال ویروس کرونا، ازدحام افراد در مکان های سرپوشیده است. بر این اساس رعایت سفارش های بهداشتی در وسایل حمل و نقل عمومی مانند مترو از اهمیت خاصی برخودار است.

وی اضافه کرد: سفارش ما به مردم این است که در صورت استفاده از مترو حتما از ماسک بهره برده و نسبت به رعایت اصول فاصله گذاری یک و نیم تا دو متر اقدام کنید، از سوار شدن به واگن های مترو با جمعیت زیاد و با سیستم تهویه نامناسب جدا خودداری کنید. همینطور از صحبت کردن در طول مسیر پرهیز کرده و از هرگونه لمس کناره های پله برقی، دستگیره، صندلی و... خودداری کنید. در عین حال از تماس دست با صورت، بینی و دهان در طول مسیر به شکل جدی پرهیز کند.

لاری اظهار داشت: اگر جزو کارکنان و عوامل خدماتی مترو هستید، علاوه بر ماسک از شیلدهای محافظتی صورت هم استفاده کنید. همینطور ضروریست که کارهایتان را به صورتی برنامه ریزی کنید تا در ساعات شلوغ و پر تردد مجبور به استفاده از مترو نشوید.

منبع:

1399/10/30
22:43:17
0.0 از 5
1081
تگهای خبر: برنامه , بهداشت , خدمات , سیستم
این مطلب مین فود مفید بود؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است