نیمی از آمریكایی ها در اماكن عمومی ماسك نمی زنند

نیمی از آمریكایی ها در اماكن عمومی ماسك نمی زنند نتایج یک نظرسنجی نشان داده است که نیمی از مردم ایالات متحده در اماکن عمومی از ماسک استفاده نمی کنند.


به گزارش مین فود به نقل از ایسنا، بااینکه هنوز هم تاکید می شود که استفاده از ماسک روشی موثر در متوقف ساختن شیوع بیماری کووید-۱۹ است اما نیمی از مردم ایالات متحده در اماکن عمومی از ماسک استفاده نمی کنند.
پژوهشگران دریافتند هرچند حدود ۸۳ درصد از بزرگسالان آمریکایی ماسک را بعنوان روشی موثر در حفاظت از خود در مقابل بیماری کووید-۱۹ در نظر می گیرند اما عملکردشان در استفاده از ماسک خصوصاً وقتی در جمع قرار می گیرند، متناقض و اغلب رفتاری پرخطر است.
دو سوم از افراد شرکت کننده در این نظرسنجی اعلام نموده اند که در اوایل ماه دسامبر با افرادی خارج از خانه در تماس نزدیک بوده اند اما فقط حدود ۵۱ درصد در آن زمان ماسک به صورت داشته اند.
همین طور در این بررسی مشخص شد: سفیدپوستان کمتر از ماسک استفاده می نمایند و ۴۶ درصد از آنان هنگام ارتباط با افراد در بیرون از خانه ماسک به صورت داشته اند. این رقم در بین سیاه پوستان ۶۷ درصد و در هیسپانیک ها ۶۳ درصد بوده است.
به گزارش مین فود به نقل از خبرگزاری یونایتدپرس، پژوهشگران آمریکایی تاکید کردند: این یافته ها نشان دهنده ضرورت افزایش تلاش ها برای انتقال اطلاعات در مورد اهمیت کلی استفاده از ماسک و محل و زمان آنست.
منبع:

1399/11/04
22:16:47
0.0 از 5
648
تگهای خبر: بیمار , بیماری
این مطلب مین فود مفید بود؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است