تحویل میلیون ها ماسك تقلبی به پرستاران و بیمارستان ها در آمریكا

تحویل میلیون ها ماسك تقلبی به پرستاران و بیمارستان ها در آمریكا به گزارش مین فود طبق گزارش های جدید، تحقیقات کارشناسان بر میزان کارایی تجهیزات حفاظتی نشان داده است که بیمارستان ها و کادر پزشکی در سرتاسر ایالات متحده، میلیون ها ماسک تقلبی دریافت کرده اند.


به گزارش مین فود به نقل از ایسنا، شبکه خبری "ان بی سی" در گزارشی تازه در اینباره منتشر نموده است که پرستاران و سایر کارکنان پزشکی ایالات متحده در سال ۲۰۲۰ ماسک های ان۹۵ تقلبی گرفته و آنها را بین بیمارستان های بزرگ همچون حداقل ۴۰ بیمارستان در ایالت واشنگتن و کلینیک اصلی کلیولند در اوهایو، پخش کرده اند.
در بعضی موارد، پرستاران از تقلبی بودن ماسک ها اطلاع داشته اند اما حس کرده اند که چاره ای جز پوشیدن آن ندارند.
دانیل هیز، پرستار و معاون اتحادیه مرکز پزشکی دانشگاه جرسی شور به این شبکه خبری اظهار داشت: کارکنان در طول دو ماه و نیم گذشته وحشت زده بوده اند. آنها جانشان را کف دستشان گرفته اند و چاره دیگری نداشتند.
طبق گزارش ها، با بالا رفتن شمار مبتلایان ویروس کرونا در سرتاسر امریکا، کارمندان کادر پزشکی بیمارستان های واشنگتن ۱/۹ میلیون ماسک صورت تقلبی تحویل گرفته اند.
انجمن های بیمارستان های دولتی و موسسات پزشکی برجسته هم اذعان کردند که این ماسک های تقلبی از ماه نوامبر بین کارکنان خط مقدم مبارزه با این ویروس توزیع شده است.
به نوشته روزنامه ایندیپندنت، هرچند برخی کارشناسان معتقدند هرچند خیلی از ماسک های تقلبی قادر به فیلتر کردن ذرات حامل ویروس کرونا نیستند، طبق آزمایش های اخیر، بعضی از ماسک های پی پی ای تقلبی، حدودا به اندازه ماسک های ان۹۵ مورد استفاده در بیمارستان های سراسر ایالات متحده، موثر هستند.
با این وجود توزیع ماسک های تقلبی باعث نگرانی کارکنان بیمارستان ها و محققان سراسر این کشور و بی اعتمادی آنها شده و از آن زمان تحقیقات گوناگونی در مورد چگونگی ارسال ماسک های ان۹۵ تقلبی به کادر پزشکی سراسر کشور صورت گرفته است.1399/11/25
15:33:32
0.0 از 5
983
این مطلب مین فود مفید بود؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است