تعجیل در حذف دفترچه بیمه سبب نارضایتی مردم می شود

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت:

تعجیل در حذف دفترچه بیمه سبب نارضایتی مردم می شود به گزارش مین فود مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به اینکه حذف دفترچه بیمه به صورت گام به گام خواهد بود، اظهار داشت: تعجیل در حذف دفترچه سبب نارضایتی مردم می شود و می خواهیم با آگاهی کامل این برنامه را اجرایی نماییم.


به گزارش مین فود به نقل از ایسنا و بنابر اعلام پایگاه خبری سازمان بیمه سلامت ایران، بامداد امروز جلسه شورای مدیران سازمان بیمه سلامت ایران با حضور مدیرعامل سازمان بیمه سلامت به منظور عرضه گزارشی از اقدامات صورت گرفته برگزار شد.
دکتر محمد مهدی ناصحی در این نشست با تکیه بر اینکه این سازمان باید تا آخر دولت تمام توان و انرژی خویش را به کار گیرد تا برنامه های مهم در دست اجرا را به نتیجه برساند، اضافه کرد: بحث پوشش بیمه ای خدمات توانبخشی، اجرای نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیک و به خصوص اجرای نظام ارجاع که لازمه پیشبرد برنامه پزشک خانواده و استقرار پرونده الکترونیک سلامت از فعالیتهای مهم و در اولویت سازمان بیمه سلامت است که باید با عمق بخشی و ایجاد مشوق ها تمام تلاش خویش را برای به نتیجه رساندن این اقدامات به کار گیریم.
وی در مورد حذف دفترچه های بیمه سلامت هم بیان نمود: این اقدام مقرر است به صورت گام به گام صورت گیرد؛ چون که هنوز آموزش های لازم به عرضه دهندگان خدمت داده نشده است و اصل مبحث بر این است که گیرندگان و عرضه دهندگان خدمت به درستی در مورد مزایای اجرای این طرح با عنایت به شیوع بیماری کرونا توجیه شوند.
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران افزود: بدون شک تعجیل در حذف دفترچه سبب نارضایتی مردم می شود که ما به دنبال آن نیستیم و می خواهیم با آگاهی کامل این برنامه را اجرایی نماییم. همینطور تمام تلاش بیمه سلامت عرضه خدمات مناسب به بیمه شدگان به خصوص افراد نیازمند است تا در این شرایط مشکلی از بابت دریافت خدمات درمانی نداشته باشند.
منبع:

1399/11/29
23:07:02
0.0 از 5
960
تگهای خبر: برنامه , بیمار , بیماری , پزشك
این مطلب مین فود مفید بود؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است