مدل هایی برای سفر نوروزی

معاون گردشگری تشریح كرد:

مدل هایی برای سفر نوروزی به گزارش مین فود معاون گردشگری از پیشنهاد مدل هایی برای مدیریت و کنترل سفرهای نوروزی به ستاد ملی کرونا اطلاع داد.


به گزارش مین فود به نقل از روابط عمومی معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، ولی تیمور در نشستی با حضور رؤسای تشکل های گردشگری درباره سفرهای «احتمالی» نوروزی، اظهار نمود: جلساتی با ستاد ملی مقابله با کرونا برگزار شده و در آن نشست ها به صورت مفصل موضوعات را بررسی کردیم. بر مبنای برنامه ریزی های انجام شده ما دو مدل سفر را پیشنهاد دادیم که می تواند با رعایت پروتکل های بهداشتی در کشور اجرا شود. مدل اول سفر با تور است که گردشگران از خدمات تور استفاده می نمایند و حتما در مراکز اقامتی مجاز اقامت خواهند داشت که تحت نظارت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی است.
او افزود: در مدل دوم سفر افراد تور خریداری نمی کنند اما در مسافرت به شهر مقصد حتما باید در مراکز اقامتی مجاز و تحت نظارت این وزارتخانه اقامت کنند تا تمام پروتکل های بهداشتی رعایت شود و سلامتی مردم حفظ شود.
معاون گردشگری تصریح کرد: به منظور پیشگیری از شیوع کرونا، در نوروز ۱۴۰۰ ایجاد کمپ های گردشگری، چادر زدن، اقامت گردشگران در اماکنی مانند مدارس، زائرسراها، حسینیه ها و... ممنوع می باشد و این مورد به استانداران اعلام شده است.
تیموری همچین اظهار داشت: در نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران مدلهای سفرهای احتمالی نوروزی تشریح خواهد شد و فرصت ها و ظرفیت های گردشگری و همینطور صنایع دستی استان های مختلف معرفی می شود.
او خاطرنشان کرد: نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی سال جاری به علت انتشار کرونا به صورت حضوری و مجازی برگزار می گردد و به منظور پیشگیری از شیوع کرونا، برنامه ریزی ها و تمهیداتی اندیشیده شده که تمام پروتکل های بهداشتی رعایت شود.
معاون وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اضافه کرد: بدین منظور و با هدف حفظ سلامت مردم و بازدیدکنندگان، مراسم افتتاحیه با حضور تعداد اندکی برگزار می شود و تمهیداتی هم اندیشیده شده که در طول برگزاری نمایشگاه تجمعی شکل نگیرد. در این نمایشگاه غرفه ها نسبت به سالهای قبل کمتر شده و امیدواریم با آخر کرونا، گشایشی در کسب و کارهای حوزه گردشگری ایجاد شود.
تیموری اظهار داشت: در این دوره از نمایشگاه وزیر گردشگری و تجارت ونزوئلا حضور می یابد و هیأتی از بخش خصوصی این کشور هم در این نمایشگاه حضور خواهند یافت تا ظرفیت های گردشگری ایران و ونزوئلا بررسی شود.1399/12/01
22:06:03
0.0 از 5
860
تگهای خبر: برنامه , بهداشت , خدمات , خرید
این مطلب مین فود مفید بود؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است