سخنان اخیر وزیر بهداشت درباره كاركنان بهشت زهرا(س) بی احترامی به این عزیزان نبود

فرمانده عملیات مدیریت بیماری كرونا در كلانشهر تهران:

سخنان اخیر وزیر بهداشت درباره كاركنان بهشت زهرا(س) بی احترامی به این عزیزان نبود به گزارش مین فود فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران ضمن ارائه توضیحاتی درباره سخنان اخیر وزیر بهداشت درباره کارکنان بهشت زهرا اظهار داشت: مشی اجرایی دکتر نمکی از روزهای آغازین شیوع ویروس کرونا این است که به سلامت تمامی گروه هایی که در عرصه سلامت به کمک مدافعان سلامت آمده اند همچون کسانی که در بخش های مختلف خدمات شهری خدمات اجتماعی و در بخش مهم مجموعه آرامستان ها کار می کنند، تاکید دارند.به گزارش مین فود به نقل از ایسنا دکترعلیرضا زالی امروز با تاکید بر اینکه سخنان اخیر وزیر بهداشت درباره کارکنان بهشت زهرا(س) بی احترامی به این عزیزان نبود، اظهار نمود: با توجه به این که وی از سوابق فراوانی در عرصه آموزشی و بهداشتی برخوردارست و در سازمان برنامه و بودجه نیز نقش شایان توجهی در زمینه توزیع بودجه اجتماعی داشته است، از روزهای آغازین شیوع ویروس کرونا تا حالا به تمامی گروه های اجتماعی که در عرصه مقابله با این ویروس حضور داشتند با یک نگاه احترام آمیز می نگرند.

وی افزود: دکتر نمکی از روزهای آغازین شروع ویروس کرونا در تهران چندین بار به بنده درباره سلامت کارکنان بهشت زهرا خصوصاً کسانی که در بخش تطهیر این سازمان مشغول به کار هستند، تاکید کرده اند. از همین رو من نیز به نیابت وی و تیم سلامت توفیق حضور در جمع این عزیزان را داشتم تا مراتب تشکر و قدردانی تیم سلامت و نظام پزشکی کشور را به آنان برسانم.

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به مدیریت خوب مجموعه آرامستان های تهران همچون بهشت زهرا و رعایت شیوه نامه های بهداشتی و دقت نظر آنان تصریح کرد: در بحران کرونا حضور گروه های جهادی در کنار این عزیزان یک کار بهادار مردمی بجای گذاشت.

زالی با اشاره به اینکه دکتر نمکی بالاترین اشراف را به مسائل بهداشتی در کشور دارد و بدین جهت نگرانی وی نگرانی زائد الوصفی است، اظهارکرد: علت نگرانی وی بروز طغیان های ویروس کرونا است که خدای نکرده جان خیلی از شهروندان تهرانی را می گیرد بدین سبب این فرمایش نشان دهنده نگرانی عمیق وی و طبیعتاً منشا صحبت های دکتر نمکی هیجانات طبیعی است و این نگرانی ها در سخنان وی موج می زند.

وی اضافه کرد: مشی اجرائی دکتر نمکی از روزهای آغازین شیوع ویروس کرونا این است که به سلامت تمامی گروه هایی که در عرصه سلامت به کمک مدافعان سلامت آمده اند همچون کسانی که در بخش های مختلف خدمات شهری خدمات اجتماعی و در بخش مهم مجموعه آرامستان ها کار می کنند، تاکید دارند.

زالی با اعلان اینکه وزیر بهداشت چندین مرتبه درباب تامین سلامت عزیزانی که در بخش مهم مجموعه آرامستان ها کار می کنند به وی تاکید کرده است، اظهار داشت: از همین رو من نیز به نیابت از دکتر نمکی و تیم سلامت توفیق حضور در مجموعه همکاران ساعی بهشت زهرا را داشته ام.

وی اشاره کرد: بنظر می رسد این روزها باید با وحدت کلام تلاش ها به سمت همگرایی باشد تا بتوانیم تلاش نماییم در شهری همانند شهر تهران که کارهای اجتماعی سخت تر از مابقی استانها صورت می گیرد، دست به دست هم دهیم.

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران در ادامه اظهار نمود: این همگرایی منجر به کاهش نگرانی ها درباره شیوع این ویروس در کشور می شود و باید بیش از هر زمان دیگری به برنامه های بهداشتی، اجرای شیوه نامه های بهداشتی و تعهد مسئولان اجرائی بخش های مختلف شهر توجه گردد.

وی اضافه کرد: مردم از این ویروس و محدودیت های ناشی از آن خسته شده اند و فرسایشی شدن این بیماری توان اجتماعی و تاب آوری مردم را تقلیل داده است اما مجبور هستیم این شرایط سخت را تحمل نماییم.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی زالی در آخر با تاکید بر اینکه کوچکترین اشتباه در پروسه این بیماری می تواند منجر به افزایش مرگ و میر و خدای نکرده بروز مشکلاتی برای مردم شود، اشاره کرد: آن چیزی که دکتر نمکی نگران آن هستند و مرتب در قالب مصاحبه های تلویزیونی و مطبوعاتی به آن اشاره می کنند این است که تلاش نماییم افراد بیشتری را همچون شهروندان همین طور مدافعان سلامت را در جریان بیماری و مبتلاشدن به ویروس کرونا از دست ندهیم

منبع:

1399/12/06
22:04:48
0.0 از 5
857
این مطلب مین فود مفید بود؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است