چگونگی ثبت شكایات و پیشنهاد در سامانه ۱۸۸۸ شهرداری تهران

چگونگی ثبت شكایات و پیشنهاد در سامانه ۱۸۸۸ شهرداری تهران به گزارش مین فود «سامانه نظارت همگانی سازمان بازرسی شهرداری تهران (۱۸۸۸)» در ایام شنبه تا چهارشنبه (۷: ۳۰ تا ۱۳: ۳۰) امکان پاسخگویی تلفنی به تماس شهروندان تهرانی را دارد. شهروندان امکان ثبت پیام خویش را به صورت شبانه روزی (شنبه تا جمعه) از راه سایت ۱۸۸۸ دارند.


به گزارش مین فود به نقل از ایسنا، «سامانه نظارت همگانی سازمان بازرسی شهرداری تهران(۱۸۸۸)» در جهت توسعه سرمایه های اجتماعی و جلب اعتماد عمومی شهروندان، ایجاد درگاهی واحد برای انعکاس نقطه نظرات مردمی در شهرداری، اعمال نظارت عمومی شهروندان بر عملکرد مدیریت شهری، بسترسازی مطلوب در راه تحقق سلامت اداری و تضمین اثربخشی سازمانی به راه افتاده است. ازاین رو شهروندان می توانند پیام های در رابطه با شهرداری تهران را قالب انتقاد، شکایت، پیشنهاد، تقدیر و تشکر را در سامانه نظارت همگانی سازمان بازرسی شهرداری تهران ثبت کنند.
باتوجه به این که درخواست ها و نیازمندی های مبتنی بر خدمات فوریتی همچون رفع سد معبر وانتی، دستفروش و مصالح، لایروبی انهار و جداول، هرس، آبیاری درختان و فضای سبز، لکه گیری آسفالت، نظافت معابر، آبگرفتگی و دیگر موضوعات فوریتی که با گذشت زمان، مجدد قابل وقوع هستند باید فقط به سامانه ۱۳۷ منعکس و از همان طریق تا حصول نتیجه پیگیری شود. برهمین اساس زمان پاسخگویی تلفنی از شنبه تا چهارشنبه (۷: ۳۰ تا ۱۳: ۳۰) امکان پذیر است.
همینطور بعد از اتمام ساعات اداری این سامانه (شنبه تا چهارشنبه)، شهروندان می توانند پیام خویش را با شماره گیری تلفن ۱۸۸۸ از راه پیغام گیر ثبت کنند. شهروندان هم می توانند به صورت شبانه روزی در هفت روز هفته از راه سایت ۱۸۸۸ پیام های خود در چارچوب انتقاد، شکایت، پیشنهاد، تقدیر و تشکر را ثبت و بعد از آن پیگیری کنند.
بنابر اعلام سایت شهر، بعد از ورود به سامانه ۱۸۸۸، همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، با کلیک بر گزینه «ثبت» و قبول تمامی قوانین سایت، می توانید پیام مربوطه خویش را ثبت کنید؛ بعد از بررسی پیام شما توسط ناظران، امکان پیگیری پیام و حصول نتیجه را خواهید داشت.
منبع:

1400/03/20
23:01:22
5.0 / 5
392
تگهای خبر: آب , خدمات , سایت , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است