در تعطیلات ۶روزه، شهر حالت عادی داشت

وزیر بهداشت:

در تعطیلات ۶روزه، شهر حالت عادی داشت وزیر بهداشت اظهار داشت: هم اکنون در سربالایی پیک پنجم قرار داریم و متاسفانه عدم رعایت پروتکل ها و مسافرت های گوناگون راه را برای کنترل پیک پنجم دشوار می سازد.


به گزارش مین فود به نقل از ایسنا و بنابر اعلام وبدا، دکتر سعید نمکی در حاشیه جلسه هیات عالی سیاستگذاری فرماندهان نیروهای مسلح گفت: تمامی رستورانها در تعطیلات ۶ روزه عید قربان باز بودند، شهر حالت عادی داشت، سفرها برقرار بود البته ناجا خیلی برای کاهش ترددها کوشش کرد اما شهرهای شمالی، پر از جمعیت است و تخت های بیمارستانی در استان های شمالی حدودا پر هستند.
وی ادامه داد: ویروس دلتا، بسیار سرکش است و اگر شیوه رعایت پروتکلهای بهداشتی اینطور باشد، امیدواری چندانی به خارج شدن از وضعیت قرمز در بیشتر شهرهای کشور نداریم اما اگر مردم رعایت نمایند و ارگانهای مختلف بر روی رعایت پروتکلهای بهداشتی، پافشاری کنند می توانیم امیدوار باشیم که در چند روز آینده، وضعیت آرام تری داشته باشیم.
وزیر بهداشت تصریح کرد: در استانهایی مانند سیستان و بلوچستان و برخی استان های جنوبی، روند بیماری حدودا درحال مهار شدن است اما در بیشتر استانها، روند بیماری، افزایشی است و امیدواریم که در یکی دو هفته آتی به آرامشی نسبی برسیم.
نمکی اشاره کرد: خوشبختانه سرعت واکسیناسیون مناسب می باشد و از این هفته باتوجه به ذخیره واکسنی که فراهم نموده ایم، گروه های بیشتری را تحت پوشش قرار می دهیم و مراکز واکسیناسیون را افزایش داده ایم و در مشاغل و حِرَف پرخطر از مراکز جدید واکسیناسیون استفاده می نماییم و در هفته آتی وضعیت واکسیناسیون بهتر خواهد شد.
وی گفت: نیروهای مسلح در همکاری برای مقابله با کرونا در کنار ما، حماسه خلق کردند و امروز از بزرگ منشی نیروهای مسلح، قدردانی عمیق خودم و همکارانم را اعلام می کنم. طرح شهید سلیمانی در کنترل بیماری کووید۱۹ مایه برکت شد.1400/05/06
00:01:13
5.0 / 5
154
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است