منع تردد شبانه کاربردی در کنترل کرونا ندارد

فرمانده عملیات ستاد مقابله با كرونا استان تهران:

منع تردد شبانه کاربردی در کنترل کرونا ندارد به گزارش مین فود فرمانده عملیات ستاد مقابله با کرونای استان تهران با تکیه بر این که محدودیت منع تردد شبانه در کاهش تجمعات خانوادگی تأثیر نداشته است، اظهار داشت: این محدودیت کاربردی ندارد و اثربخشی در کنترل بیماری ندارد؛ بنابراین پیشنهاد ما حذف آن است.


به گزارش مین فود به نقل از ایسنا، علیرضا زالی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا استان تهران اظهار داشت: شکل تردد شبانه تغییر کرده است و ساعتهای انتهایی شب خلوت تر است و ساعات ابتدایی شلوغ تر شده است و از طرفی محدودیت منع تردد شبانه در کاهش تجمعات خانوادگی تأثیر نداشته است.
وی اضافه کرد: این مورد حجم کار زیادی به ناجا تحمیل کرده و زمانی تصویب گردید که واکسیناسیون نبود در حالیکه امروز طرح واکسیناسیون در حال اجرا می باشد. این محدودیت کاربردی ندارد و اثربخشی در کنترل بیماری ندارد؛ بنابراین پیشنهاد ما حذف منع تردد شبانه است.
زالی افزود: اگر در مقطعی مثلا آمار بستری افزوده شد میتوان بعنوان یک بسته و مقطعی آنرا اعمال کرد؛ اما اجرای مداوم آنرا اثربخش نمی دانیم؛ البته حذف این طرح باید به علت عدم اثربخشی باشد و نباید باعث عادی انگاری شود.
منبع:

1400/08/03
21:51:30
5.0 / 5
233
تگهای خبر: بیمار , بیماری , كرونا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است