اعزام ۱۱۱ نفر از حجاج به سبب وخامت شرایط جسمی به کشور

اعزام ۱۱۱ نفر از حجاج به سبب وخامت شرایط جسمی به کشور مین فود: رییس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر از ادامه خدمت رسانی به حجاج و اعزام 111 نفر از حجاج به کشور به سبب وخامت شرایط جسمی آگاهی داد.به گزارش مین فود به نقل از ایسنا، دکتر سید علی مرعشی اظهار داشت: از شروع عملیات بهداشتی و درمانی هلال احمر در حج تمتع امسال، یک میلیون و ۱۸۶ هزار و ۳۷۸ خدمت (شامل ویزیت عمومی و تخصصی، دارو و نسخه، خدمات پاراکلینیک، پرستاری، امداد و انتقال و....) به زوار ارائه شده که از این مقدار، یک میلیون و ۱۲۰ هزار و ۹۱۹ خدمت در مکه و مشاعر و ۶۵ هزار و ۴۵۹ خدمت در مدینه ارائه شده است. هم اکنون ۲۵ زائر در بیمارستان هلال احمر و ۱۲ زائر در بیمارستان سعودی بستری هستند.
وی ادامه داد: تا امروز ۲۵ زائر ایرانی در عربستان جان باخته اند.
این مقام مسئول در هلال احمر اشاره کرد: پرسنل هلال احمر تا زمان بازگشت آخرین زائر از کشور عربستان به خدمات دهی ادامه خواهند داد و تلاش می شود تا زوار در معرض خطر پزشکی، سریع تر به کشور بازگردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ گفتنی ست که ۳۸۰ نفر کادر بهداشتی و درمانی هلال احمر برای خدمت به زوار در عربستان حضور دارند. (به ازای هر ۶۰۰ زائر یک پزشک انتخاب شده تا خدمات بهداشتی و درمانی را عرضه کنند.) این کادر شامل پزشکان، پرستاران، امداگران و... هلال احمر با فعالیت ۲۴ ساعته، آماده خدمت رسانی و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به حجاج ایرانی هستند.1403/04/15
11:01:30
5.0 از 5
114
این مطلب مین فود مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است