درمان كامل آكنه با داروی گیاهی جایگاه علمی ندارد

رئیس مركز آموزش بیماری های پوست دانشگاه تهران:

درمان كامل آكنه با داروی گیاهی جایگاه علمی ندارد مین فود: تهران- رئیس مركز آموزش و پژوهش بیماری های پوست و جذام دانشگاه علوم پزشكی تهران با اشاره به اهمیت تسریع در درمان آكنه یا جوش جوانی، اظهار داشت: اینكه گفته می گردد آكنه خود به خود بهبود می یابد یا با داروی گیاهی می توان آن را كامل درمان كرد جایگاه علمی ندارد.


به گزارش روز یكشنبه ایرنا از مركز آموزش و پژوهش بیماری های پوست و جذام دانشگاه علوم پزشكی تهران، دكتر علیرضا فیروز اضافه كرد: درمان به موقع جوش های جوانی، مانع از تولید جای جوش (اسكار) روی پوست می گردد و روند بهبودی را سرعت می بخشد.
رئیس كمیته علمی كنگره قاره ای درماتولوژی با اشاره به این كه مركز پوست و جذام دانشگاه علوم پزشكی تهران هر دو سال یكبار كنگره ای را به منظور تبادل علمی همكاران داخل و خارج از كشور در حوزه پوست برگزار می نماید، ادامه داد: عرضه آخرین اطلاعات علمی در زمینه بیماری های پوست، ایمونولوژی پوست، پوست در اطفال و بیماری های سیستمیك پوست از اهداف برگزاری این كنگره است.
فیروز در مورد چگونگی برگزاری این كنگره اظهار داشت: همكارانی از انجمن متخصصان پوست ایران، انجمن اروپایی لیزر پوست، مجمع انجمن های بین المللی جراحی پوست و زیبایی، آكادمی سلامت جهانی و شبكه بین المللی بیماری های التهابی پوست در برگزاری این كنگره مشاركت دارند و كمیته علمی داخلی كنگره با شركت رییسان مراكز تحقیقاتی پوست و مراكز آموزشی پوست، همینطور انجمن متخصصان پوست ایران تشكیل شده است.
وی با اشاره به اینكه این كنگره امسال در ایام پنجم تا هفتم اردیبهشت ماه در سالن همایش های صدا و سیما و با همت مركز آموزش و پژوهش بیماری های پوست و جذام دانشگاه علوم پزشكی تهران برگزار می شود، اضافه كرد: 200 سخنرانی با شركت 150 سخنران در این كنگره برگزار می گردد كه 100 سخنران از 33 كشور همچون آمریكا، آلمان، ایتالیا، هند، فرانسه، تونس، برزیل، كانادا، فیلیپین، تركیه و ژاپن هستند.
رئیس مركز آموزش و پژوهش بیماری های پوست و جذام دانشگاه علوم پزشكی تهران اظهار داشت: بیماری های شایع پوستی نظیر آكنه، حساسیت پوستی، ریزش مو و سالك ازجمله مباحث این كنگره است كه متخصصان صاحب نظر در این زمینه ها جدیدترین مباحث را مورد بحث و گفت وگو قرار می دهند.
فیروز افزود: چهار كارگاه در زمینه هایی همچون لیزر پوست، صدمه شناسی پوست، ترمیم اسكارها و درماتوسكوپی خواهیم داشت و 10 كارگاه دیگر هم طی سه روز برگزاری كنگره برپا می گردد.
وی تصریح كرد: درماتوسكوپی در واقع استفاده از میكروسكوپ روی پوست و مو است و در این روش تشخیص بیماری ها بدون نیاز به نمونه برداری انجام می گردد كه در كشور ما این مورد جدید است و مباحث آن در كنگره مورد بحث و گفت وگو قرار می گیرد.
علمی**1834*2017


1397/01/27
23:13:33
5.0 از 5
4536
تگهای خبر: بیماری , پزشك , دارو , درمان
این مطلب مین فود مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است