كنگره نوزادان ایران در اصفهان برگزار می گردد

كنگره نوزادان ایران در اصفهان برگزار می گردد مین فود: اصفهان- كنگره نوزادان ایران مهر امسال در دانشگاه علوم پزشكی اصفهان برگزار می گردد.


دبیر اجرایی كنگره نوزادان ایران روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا بیان كرد: این كنگره با محوریت مشكلات شایع نوزادان و تازه های آن و به مدت سه روز با حضور پزشكان متخصص و فوق تخصص نوزادان و كودكان و سایر رشته های پزشكی مرتبط در اصفهان برگزار می گردد.
دكتر بهزاد بركتین اضافه كرد: مهمترین هدف از برگزاری این كنگره شناسایی مشكلات شایع نوزادان و چالش های موجود در درمان آنها با بهره گیری از آخرین منابع علمی و فناوری های روز دنیا و تعامل بین گروهی در این زمینه است.
وی یكی از تفاوت های این كنگره با همایش های مشابه آن در كشور را برگزاری نشست های هم اندیشی بصورت پرسش و پاسخ با حضور استادان و پزشكان برجسته كشور عنوان و افزود: در این كنگره 10 نشست با مبحث هایی مانند درمان تشنج نوزادان، بیماری های قلبی، اكسیژن درمانی، مجرای شریانی قلب باز در نوزادان نرم و نارس و تجویز فراورده های خونی برگزار می گردد.
این پزشك فوق تخصص، شایع ترین بیماری های نوزادان را تنفسی و عفونی خواند و اظهار داشت: تلاش ما بر این است تا با هم اندیشی و تعامل بین پزشكان رشته های مختلف از نوزادان و كودكان گرفته تا رادیولوژیست ها، بهترین و جدیدترین روش های درمانی معرفی و عرضه شود.
وی تصریح كرد: رئیس انجمن نوزادان ایران و رئیس اداره سلامت نوزادان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی همچون سخنرانان كلیدی این كنگره هستند.
آخرین فرصت ارسال مقاله به دبیرخانه كنگره نوزادان ایران 31 تیر و آخرین فرصت ثبت نام برای حضور در كنگره یكم مهر امسال است.
ت/3011/ 6022


1397/03/30
14:19:23
5.0 از 5
4340
تگهای خبر: بیماری , پزشك , درمان
این مطلب مین فود مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است