دپوی داروهای خاص و كمیاب بیماران مناطق سیل زده تا آخر خرداد

دپوی داروهای خاص و كمیاب بیماران مناطق سیل زده تا آخر خرداد به گزارش مین فود رئیس مركز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت اعلام نمود كه داروهای بیماران خاص مناطق سیل زده تا آخر خرداد ماه تامین و دپو شده است.دكتر مهدی شادنوش در گفتگو با ایسنا، درباره وضعیت بیماران و بخصوص بیماران خاص در مناطق سیل زده كشور، اظهار داشت: از لحظات ابتدایی بروز سیل، به دنبال اقدامات انجام شده و با پیگیری همكاران مان در وزارت بهداشت، وضعیت بیماران ساماندهی شد.

وی اضافه كرد: بالاخره بیماران ما باید داروهایشان را دریافت نمایند. وقتی مال و اموال شان را در خانه هایشان گذاشتند و بیرون آمدند به تبع داروهایشان را هم نتوانستند با خود ببرند. در عین حال در بعضی مناطق داروها تحت تاثیر سیل از بین رفته اند. بر همین مبنا ما داروهای بیماران را تامین كردیم و تا آخر خرداد ماه همه داروهای خاص و كمیاب، دپو و تامین شده اند.

شادنوش با اشاره به اینكه بیماران دیالیزی در مناطق سیل زده ساماندهی شدند، افزود: در بعضی استان ها كه در خود شهر مانند گلستان اصلا امكان عرضه خدمات وجود نداشت، بیماران بلافاصله به شهر دیگری منتقل شدند. بعنوان مثال بیماران شهر گنبد با همكاری بیمارستان سازمان تامین اجتماعی پوشش داده شدند. در شهرهایی مانند پل دختر آلودگی آب، دستگاه های ما را مبتلا به اختلال كرده بود كه این دستگاه ها سرویس شده و باردیگر به عرضه خدمت پرداختند.

وی تصریح كرد: خوشبختانه تابحال مشكل خاصی نداشتیم و پیگیریم تا بیماران مان همچنان بدون مشكل مراحل درمان شان را طی كنند. امیدواریم به دنبال اقدامات و برنامه ریزی های انجام شده در طول سال هم داروهای بیماران خاص هیچگونه مشكلی نداشته باشد. در استان های سیل زده هم داروهای آنها را تا آخر خرداد ماه دپو كردیم و مشكل خاصی وجود ندارد.
1398/01/21
14:56:54
5.0 از 5
4471
این مطلب مین فود مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است