حفظ كارایی بلندمدت دندان با علم اندو

دبیر دوازدهمین كنگره دندانپزشكان عمومی ایران:

حفظ كارایی بلندمدت دندان با علم اندو به گزارش مین فود دبیر مشاوره علمی اندو دوازدهمین كنگره انجمن دندانپزشكان عمومی ایران اظهار داشت: درمان ریشه دندان از آبسه های بزرگ، عفونت های مزمن و تحمیل درمان های اضافه به بیمار جلوگیری می كند و در حفظ بلندمدت دندان و عملكرد آن بسیار تأثیرگذار است.


به گزارش روز دوشنبه علمی ایرنا از انجمن دندانپزشكان عمومی ایران، دكتر سمیرا شاه سیاه در آستانه برگزاری دوازدهمین كنگره دندانپزشكان عمومی ایران در ارتباط با درمان ریشه دندان یا اندو اظهار داشت: سال ها است كه دندانپزشكی به سمتی حركت كرده كه به جای كشیدن دندان به نگهداری آن پرداخته است.
وی اضافه كرد: به علم نگهداری دندان و حفظ ریشه آن 'اندو' می گویند و از زمانی كه فرد بخواهد در هر رده سنی دندان خویش را نگه دارند علم و هنر درمان ریشه به چشم می آیند.
دبیر مشاوره علمی دوازدهمین كنگره دندانپزشكان عمومی ایران اظهار داشت: درمان ریشه خارج كردن اعصاب دندان و سلول ها و باكتری ها از ریشه است؛ طی سال های مختلف تكنیك های فیزیكی و شیمیایی متفاوتی در این عرصه مورد استفاده قرار گرفته است كه هدف همه این روش ها حفظ ریشه دندان به بهترین شكل بوده است.
شاه سیاه ادامه داد: درمان ریشه دندان از آبسه های بزرگ و عفونت های مزمن و عود آن جلوگیری می كند، همینطور از تحمیل درمان های اضافه به بیماری جلوگیری كرده و در حفظ بلندمدت دندان و عملكرد آن بسیار تاثیر گذار است.
وی اضافه كرد: دندانپزشكی كه از علم روز دنیا بهره مند باشد بهتر می تواند خدمات را به بیمار عرضه كند و در واقع با عرضه خدمات مناسب و به روز دنیا عملكرد بلندمدت برای دندان فرد را ضمانت می كند.
دبیر مشاوره علمی اندو دوازدهمین كنگره دندانپزشكان عمومی ایران با بیان این كه در دوازدهمین كنگره انجمن دندانپزشكان عمومی ایران جدیدترین دستاوردهای علمی در حوزه دندانپزشكی همچون مبحث اندو عرضه می شود، اظهار داشت: هدف برگزاری این كنگره عرضه تكنیك های نوین در حوزه حفظ سلامت دهان و دندان است كه این مسئله در حوزه پیشگیری و درمان مؤثر جای دارد.
وی عنوان كرد: در بخش درمان ریشه تلاش كرده ایم از جدیدترین دستاوردهای علمی در این زمینه بهره مند شویم و بر همین مبنا جدیدترین تكنیك در حوزه آماده سازی كانال ریشه، پروتكل های درمانی، دارویی، فیزیكی و شیمیایی مورد بحث و گفت و گو قرار می گیرد تا بتوانیم عملكرد بلندمدت دندان و حفظ دندان را شاهد باشیم.
شاه سیاه تصریح كرد: در دوازدهمین كنگره دندانپزشكان عمومی ایران علاوه بر عرضه جدیدترین دستاوردهای علمی، سخنرانی های فعال و دو طرفه هم توسط همكاران انجام خواهد گرفت همینطور همكاران تجربه های مطب خویش را عنوان كرده و نتیجه این چالش ها عرضه خدمات بهتر و مناسب تر به بیماران همینطور انجام هنر نگهداری دندان به نحوه احسن است.
دوازدهمین كنگره علمی سالیانه انجمن دندانپزشكان عمومی از 19 تا 22 دی ماه در برج میلاد تهران برگزار می گردد.


 

1396/10/11
21:13:43
5.0 از 5
4939
تگهای خبر: آب , پزشك
این مطلب مین فود مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است