سفر نمكی به مازندران برای ارزیابی كمبودها و مشكلات درمانی مردم

سفر نمكی به مازندران برای ارزیابی كمبودها و مشكلات درمانی مردم به گزارش مین فود وزیر بهداشت اظهار داشت: بخش دیالیز مهم ترین نیاز مردم غرب مازندران است به طوریكه فضا و امكانات آن كمتر از استاندارد بوده و پیگیری این مورد در دستور كار قرار دارد.به گزارش مین فود به نقل از ایسنا، سعید نمكی در حاشیه بازدید از بیمارستان شهید بهشتی نوشهر در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: پروژه اورژانس جدید و بخش ایزوله بیمارستان تا انتهای سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

نمكی هدف از سفر خود به غرب استان مازندران و شهرستان های نوشهر و چالوس را ارزیابی كمبودها و مشكلات مردم منطقه اعلام نمود و اضافه كرد: بخش دیالیز مهم ترین نیاز مردم منطقه است و فضا و امكانات آن كمتر از استاندارد بوده كه پیگیری این مورد در دستور كار قرار دارد.

وزیر بهداشت و درمان، مازندران را جزو پیشگامان طرح ملی سنجش فشار خون در میان سه دانشگاه علوم پزشكی كشور معرفی نمود و اظهار داشت: ما از دو مسیر بلندمدت و كوتاه مدت مباحث كنترل بیماران كلیوی را دنبال می نماییم.

وی در ادامه اضافه كرد: در راه دراز مدت پایش بیماری زایی با استفاده از طرح ملی فشارخون كه از عوامل اصلی بیماری های مزمن كلیوی است انجام گرفته كه باعث كند شدن روند بیماری زایی در كشور خواهد شد.

نمكی در مورد روش كوتاه مدت هم افزود: افزایش فضای فیزیكی بخش های دیالیز و دیگری افزایش تعداد دستگاه ها و تجهیزات دیالیز به كنترل كوتاه مدت ختم می شود كه هر دو روش مورد توجه وزارتخانه قرار دارد.

به گزارش مین فود به نقل از ایسنا، امروز پنجشنبه سعید نمكی وزیر بهداشت و درمان جهت بررسی مشكلات درمانی و بهداشتی به نوشهر و چالوس سفر كرد.

بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته بازدید از بیمارستان شهید بهشتی شهرستان نوشهر و بیمارستان طالقانی چالوس و همینطور شركت در جلسه جمع بندی در سالن اجتماعات بیمارستان رازی چالوس در دستور كار قرار دارد.

1398/04/21
16:04:58
5.0 از 5
4374
این مطلب مین فود مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است