پرداخت علی الحساب مطالبات تیر ماه پزشكان خانواده روستایی بزودی

مدیركل دفتر خدمات عمومی سازمان بیمه سلامت خبر داد

پرداخت علی الحساب مطالبات تیر ماه پزشكان خانواده روستایی بزودی به گزارش مین فود مدیركل دفترخدمات عمومی سازمان بیمه سلامت اظهار داشت: امسال سازمان بیمه سلامت ۸۰ درصد علی الحساب مطالبات برنامه پزشكی خانواده روستایی مربوط به ۳ ماهه ابتدایی سال را پرداخت كرده و بزودی علی الحساب تیر ماه ۹۸ هم پرداخت می شود.


به گزارش مین فود به نقل از ایسنا، محمدرضا میرزایی درباره پرداخت مطالبات برنامه پزشكی خانواده روستایی اضافه كرد: با عنایت به پرداخت های سال جاری سازمان بیمه سلامت در زمینه برنامه پزشكی خانواده، وزارت بهداشت باید تلاش كند حداقل پنج ماه از سهم خود در زمینه مطالبات پزشكان خانواده روستایی را به صورت علی الحساب پرداخت كند.
وی افزود: امسال تفاهم نامه مشترك وزارت بهداشت و سازمان بیمه سلامت در زمینه پزشكی خانواده روستایی امضا شده و مراحل آن در حال سپری شدن است.
میرزایی درباره پرداخت مطالبات سال ۹۷ پزشكان خانواده روستایی هم تصریح كرد: سازمان بیمه سلامت حدود ۲۰۰ میلیارد تومان برای برنامه پزشكی خانواده روستایی در سال ۹۷ باید پرداخت می كرد كه مبلغ ۱۴۰ میلیارد تومان آن پرداخت گردید و سهم ۲۰۰ میلیارد تومانی وزارت بهداشت باقی مانده است.
بنابر اعلام روابط عمومی سازمان بیمه سلامت، در برنامه پزشكی خانواده شهری در دو استان فارس و مازندران به صورت ماهانه پرداختی ها انجام می شود و تسویه حساب سال ۹۷ پزشكی خانواده شهری در این دو استان انجام شده است. برای سال جاری هم ۸۰ درصد به صورت علی الحساب برای فروردین و اردیبهشت ۹۸ پرداخت شده و تا هفته های آتی مبلغ علی الحساب خرداد ماه ۹۸ پزشكان خانواده شهری هم پرداخت می شود.
منبع:

1398/05/30
15:52:10
5.0 از 5
4411
تگهای خبر: برنامه , پزشك , خدمات , سلامت
این مطلب مین فود مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است