دست های تمیز برای همه شعار امسال روز جهانی شست وشوی دست ها

دست های تمیز برای همه شعار امسال روز جهانی شست وشوی دست ها مین فود دست های تمیز برای همه شعار امسال روز جهانی شست وشوی دست ها


به گزارش مین فود به نقل از ایسنا، شعار امسال "روز جهانی شست وشوی دست ها" تحت عنوان "دست های تمیز برای همه" انتخاب شده و یادآور آن است كه به هنگام تاكید برای شست وشوی دست ها باید همه افراد را در سراسر جهان خطاب قرار دهیم.
این شعار به دنبال فشارها برای همه گیر و جامع بودن برنامه توسعه پایدار انتخاب شده است.
نابرابری ها در عرضه امكانات لازم برای شست وشوی دست ها و هم در اجرای برنامه های مؤثر در زمینه ارتقای این اقدام بهداشتی می تواند بیشتر از معمول افراد را در معرض مبتلا شدن به بیماری هایی قرار دهد كه این امراض بر سلامت، آموزش و دستاوردهای اقتصادی این افراد تأثیرگذارند.
شستن دست با آب و صابون یكی از ساده ترین و مؤثرترین راه ها برای پیشگیری از شیوع بیماری ها است. با این حال، سه میلیارد نفر در سراسر جهان هنوز فاقد امكانات اولیه شست وشوی دست ها با آب و صابون در خانه های خود هستند.
برنامه مشاركت جهانی شست وشوی دست ها برای اولین بار در سال ۲۰۰۸ میلادی برگزار گردید. این روز جهانی فرصتی برای طراحی، آزمایش و تكرار روش های خلاقانه جهت ترغیب مردم برای شستن دست های خود با صابون در مواقع بحرانی است.
بنا بر گزارش پایگاه اطلاع رسانی "گلوبال واترز"، "روز جهانی شست وشوی دست ها" با هدف پرورش و پشتیبانی از فرهنگ جهانی و محلی شست وشوی دست ها با صابون و توجه خاص به آن و افزایش آگاهی ها نسبت به این امر حیاتی، تعیین شده است.1398/07/23
15:38:26
5.0 از 5
4252
تگهای خبر: آب , برنامه , بیمار , بیماری
این مطلب مین فود مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است