رونمایی از دستگاه پروتز عصبی حركتی در دانشگاه علم و صنعت

با حضور معاون علمی رییس جمهور صورت گرفت

رونمایی از دستگاه پروتز عصبی حركتی در دانشگاه علم و صنعت مین فود: دستگاه پروتز عصبی حركتی برای ركاب زدن افراد گرفتار ضایعه قطع نخاعی با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در دانشگاه علم و صنعت ایران رونمایی گردید.


به گزارش مین فود به نقل از ایسنا پروتز عصبی پاراسایكلینگ برای ركاب زدن افراد گرفتار ضایعه قطع نخاعی با حضور سورنا ستاری معاون علمی وفناوری رئیس جمهور در دانشگاه علم و صنعت ایران رونمایی گردید.
تولید این دستگاه در پژوهشكده مهندسی و فناوری عصبی دانشگاه علم و صنعت ایران و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری صورت گرفته است.
این دستگاه به افراد گرفتار ضایعه نخاعی امكان می دهد تا با ركاب زدن مداوم از ایجاد عوارض خطرناكی همچون پوكی استخوان، زخم بستر، عفونت های كلیوی و مثانه، نارسایی های قلبی و عروقی و غیره جلوگیری نمایند.
معكوس كردن روند پوكی استخوان ها و افزایش تراكم استخوان، كاهش اسپاسم، افزایش سطح ران، افزایش مصرف اكسیژن و بهبود عملكرد قلبی و ریوی، افزایش گردش خون و بهبود گام برداشتن در افراد گرفتار ام اس، پاركینسون و سكته مغزی و بهبود وضعیت روحی و روانی افراد گرفتار ضایعه نخاعی همچون فواید این دستگاه به حساب می آید.
منبع:

1398/10/09
13:42:31
5.0 از 5
4824
تگهای خبر: دستگاه , صنعت , علم , فناوری
این مطلب مین فود مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است