برای اطلاع از مراكز درمانی طرف قرارداد بیمه سلامت در تهران چه باید كرد؟

برای اطلاع از مراكز درمانی طرف قرارداد بیمه سلامت در تهران چه باید كرد؟ به گزارش مین فود بیمه سلامت استان تهران به جهت سهولت در كار طرفین قرارداد این سازمان و بیمه شدگان جدید این سازمان، از مدتی قبل مبادرت به راه اندازی اپلیكیشن این مجموعه كرده است.


به گزارش مین فود به نقل از ایسنا، متقاضیان نصب اپلیكیشن بیمه سلامت می توانند با رفتن به سایت بیمه سلامت استان تهران به آدرس th.ihio.gov.ir مبادرت به دانلود این اپلیكیشن بر روی تلفن همراه خود كنند.


بعد از رفتن به صفحه اصلی سایت بیمه سلامت استان تهران و كلیك بر گزینه «اپلیكیشن موبایل» این اپ بر تلفن همراه شما نصب خواهد شد.
البته راه دیگر نصب اپلیكیشن بیمه سلامت استان تهران از راه كافه بازار است. با سرچ نام «اپلیكیشن بیمه سلامت استان تهران» اپ مورد نظر شما جهت دانلود آماده شده و بعد از دانلود آماده نصب بر روی گوشی است.


بعد از نصب این اپلیكیشن در صفحه اصلی آن می توانید در گام اول با انتخاب گزینه "اداره كل" آدرس اداره كل بیمه سلامت استان تهران و راه های ارتباطی با این مركز را دریافت كنید.


سپس با رفتن به سایر گزینه های صفحه اصلی مانند پزشك عمومی، پیشخوان دولت، دندانپزشك و... می توانید اطلاعات مورد نیاز خود برای دریافت خدمات مربوطه را دریافت كنید. بعنوان مثال با كلیك بر گزینه "پیشخوان دولت" و انتخاب شهرستان قدس، تمامی دفاتر پیشخوان دولت در این شهرستان به شما معرفی می شود.همینطور با انتخاب گزینه "مراكز درمانی" و بعد از آن برگزیدن مركز مورد نظر برای دیافت خدمت، با عنایت به دوری و نزدیكی از محل زندگی؛ نوع خدمت دریافتی شامل ارتودی، زنان و زایمان، داخلی و... را انتخاب كنید.سایر خدمات هم در اپلیكیشن بیمه سلامت استان تهران مشخص است كه با كلیك بر گزینه موردنظر می توانید به آن دست پیدا كنید. این اپلیكیشن به بانك اطلاعاتی سازمان بیمه سلامت متصل بوده و می تواند پاسخگوی نیاز بیمه شدگان بیمه سلامت باشد. همینطور بیمه شدگان در استان تهران می توانند با رفتن به سایت سازمان به نشانی th.ihio.gov.ir اطلاعات بیشتر را كسب كنند.
منبع:

1398/10/19
23:26:20
5.0 از 5
4563
تگهای خبر: پزشك , خدمات , درمان , زندگی
این مطلب مین فود مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است