رئیس دفتر روحانی از قهرمانان گم نام كرونا قدردانی نمود

رئیس دفتر روحانی از قهرمانان گم نام كرونا قدردانی نمود به گزارش مین فود رئیس دفتر رئیس جمهوری با تاكید بر اینكه پزشكان، پرستاران و دیگر اعضای خانواده بزرگ بهداشت و درمان سربازان خط مقدم مبارزه با كرونا هستند اما این مبارزه قهرمانان دیگری هم دارد، اظهار داشت: ملت و دولت ایران قدردان خدمات و فداكاری های قهرمانان گم نام كرونا هستند.


به گزارش مین فود به نقل از ایسنا، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری در حساب کاربری خود در اینستاگرام در مطلبی با عنوان «قهرمانان گم نام کرونا...» نوشت:
«مبارزه با کرونا قهرمانان پرشماری دارد. پزشکان، پرستاران و دیگر اعضای خانواده بزرگ بهداشت و درمان سربازان خط مقدم اند اما این مبارزه قهرمانان دیگری هم دارد که نباید تشکر و قدردانی از آنها را فراموش کنیم؛ کارگران و کشاورزان عزیزی که سنگر تولید را رها نکردند تا معیشت و امنیت غذایی مردم در این روزهای سرنوشت ساز لطمه نبیند، پاکبانان زحمتکش شهرداری که نظافت عمومی شهرها را حفظ کردند، خبازان عزیزی که به رغم مخاطرات، شغل پربرکت خودرا با دلسوزی انجام دادند تا سفره ایرانیان خالی از نان نشود، کارکنان و رانندگان سیستم حمل و نقل عمومی دولتی و بخش خصوصی، فروشندگان و کارکنان فروشگاه های زنجیره ای، سوپرمارکت ها، میوه فروشی ها، قصابی ها و سایر واحدهای صنفی که فعالیت شان برای تامین مایحتاج زندگی مردم لزوم داشت، کارکنان شبکه بانکی کشور، کارکنان صنعت آب و برق و گاز و سایر خدمات عمومی، کارکنان و رانندگان سیستم توزیع مایحتاج عمومی و....
لیست قهرمانان گم نام مبارزه با کرونا بیش از اینها قابل ادامه دادن است. دست تک تک شان را به گرمی می فشارم و به آنها می گویم: ملت و دولت ایران قدردان خدمات و فداکاری های شما هستند.»
منبع:

1399/03/09
10:08:45
5.0 از 5
2606
تگهای خبر: آب , بهداشت , پزشك , خدمات
این مطلب مین فود مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است