قابلیت پیاده سازی نسخه الكترونیك در نرم افزار مطب ها و مراكز درمانی

معاون سازمان بیمه سلامت اعلام كرد

قابلیت پیاده سازی نسخه الكترونیك در نرم افزار مطب ها و مراكز درمانی معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت اظهار داشت: خدمات رسیدگی آنلاین و نسخه الکترونیک قابلیت پیاده سازی در نرم افزار مطب ها و مراکز را دارد.


به گزارش مین فود به نقل از ایسنا، مهدی رضایی با اشاره به اینکه شورای هماهنگی سازمان های بیمه گر و نظام پزشکی در سطح ستاد برای پیگیری نسخه نویسی الکترونیکی تشکیل شده است، اظهار داشت: این شورا در سطح استان با هدف رفع چالش های استقرار نسخه الکترونیک، یکسان سازی کدینگ و قواعد تشکیل خواهد شد، ضمن اینکه ایجاد درگاه واحد جهت ارائه خدمات الکترونیک بین سازمان ها در دستور کار قرار دارد و اقدامات اصلی این کار نیز انجام شده است.

وی ادامه داد: با توجه به این که معماری نسخه الکترونیک مبتنی بر سرویس است، خدمات رسیدگی آنلاین و نسخه الکترونیک قابلیت پیاده سازی در نرم افزار مطب ها و مراکز را دارد.

معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت اظهار نمود: تا حالا بیش از ۳۰ شرکت نرم افزاری گواهینامه آزمایشگاه سازمان بیمه سلامت را کسب کرده اند و بوسیله نرم افزار خود مبادرت به ارسال نسخ الکترونیک می کنند؛ با این وجود پنل سازمان بیمه سلامت برای موسساتی که فاقد نرم افزار هستند، نیز در حال خدمت رسانی است ؛ البته در صورت عدم دسترسی به یارانه مراکز می توانند از اپلیکیشن نسخه الکترونیک استفاده کنند.

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان بیمه سلامت، او در آخر اشاره کرد: الان مطالبات نسخ الکترونیک تولید شده، تا پیش از ۱۰ ام ماه پرداخت می شود، همین طور ارائه مشوق ها مبتنی بر تعداد نسخ الکترونیک ثبت شده به مراجع بالادستی اعلام شده و ان شاالله در آینده نزدیک عملیاتی می شود.1399/10/07
12:21:12
5.0 از 5
1216
تگهای خبر: پزشك , خدمات , درمان , سرویس
این مطلب مین فود مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است