امكان ارسال آنلاین نسخ كاغذی داروخانه های طرف قرارداد به تامین اجتماعی

امكان ارسال آنلاین نسخ كاغذی داروخانه های طرف قرارداد به تامین اجتماعی داروخانه های طرف قرارداد با سازمان تامین اجتماعی می توانند نسخ کاغذی را به شکل برخط (آنلاین) بوسیله سیستم های نرم افزاری خود و استفاده از نرم افزار واسط (API) ثبت و به این سازمان ارسال نمایند و نیازی به ارسال فهرست نسخ و مراجعه به واحد پذیرش نیست.


به گزارش مین فود به نقل از ایسنا، با توجه به عدم صدور دفترچه درمانی جدید از اول اسفند ماه سال جاری و امکان نسخه نویسی در سربرگ پزشک‏ یا موسسه درمانی و در امتداد تسهیل و بهبود فرایندهای جاری، داروخانه های طرف قرارداد می توانند نسخ کاغذی را به شکل برخط (آنلاین) بوسیله سیستم های نرم افزاری خود و استفاده از نرم افزار واسط (API) ثبت و ارسال نمایند.
در این صورت، نیازی به انجام مراحل پذیرش، بارگذاری فایل و مراجعه به واحد پذیرش استان برای ارائه درخواست و فهرست ماهانه نسخ نبوده و کافی است که نسخ کاغذی (اعم از دفترچه یا سربرگ) را دسته بندی و در موعد مقرر به مدیریت درمان استان مربوطه ارسال نمایند.

پزشکان و مراکز پاراکلینیک طرف قرارداد که نسخ کاغذی مربوطه را بوسیله فرم موجود در سامانه نسخه الکترونیک و یا وب سرویس‏ API ارسال می کنند نیز مشمول این مهم خواهند بود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، اطلاعات نسخ الکترونیک ارائه شده و نسخ کاغذی که بوسیله (API) ارسال می شوند مستقیماً در سیستم های متمرکز سازمان تامین اجتماعی و در صورتحساب مراکز بارگذاری می شوند.1399/11/27
14:39:46
0.0 از 5
1197
تگهای خبر: پزشك , دارو , داروخانه , درمان
این مطلب مین فود مفید بود؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است