از هزینه كرد یك میلیارد یورو برای مقابله با كرونا گزارش بدهید

پورابراهیمی:

از هزینه كرد یك میلیارد یورو برای مقابله با كرونا گزارش بدهید مین فود: رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مجوز رهبری معظم انقلاب برای اختصاص یک میلیارد یورو به ستاد ملی مبارزه با کرونا، از رئیس جمهور خواست درباب هزینه کرد این مبلغ گزارش ارائه نماید.


به گزارش مین فود به نقل از ایسنا، محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس خطاب به وزیر راه اظهار داشت: برمبنای سفری که به منطقه داشتید، لازم است در صدور مجوز مرکز لجستیک بندر خشکی تسریع شود، باتوجه به ظرفیت های اقتصادی مرکز استان کرمان برای کمک به اقتصاد کشور در این خصوص اقدامات لازم صورت گیرد.
وی خطاب به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عنوان کرد: یک میلیارد یورو برمبنای مجوزی که از مقام معظم رهبری ستاندن شد در ستاد مبارزه با کرونا هزینه شده است هیچ اطلاعاتی در این خصوص وجود ندارد، رئیس جمهور با تسریع زمانی نسبت ارائه گزارش عملکرد در این خصوص اقدام نماید، همین طور نسبت به تعیین تکلیف پرستاران و کادر درمان در این عرصه عمل شود.
پورابراهیمی خطاب به وزیر نیرو بیان کرد: از دو سال قبل درباب موضوع تامین آب آشامیدنی کرمان با شما مذاکره کردیم و قرار شد آب از خلیج فارس به کرمان اختصاص پیدا کند، شرکت های مسئول نیز موافقت کردند شما هم موافق بودید ولی چرا معاونان وزارت نیرو کارشکنی می کنند؟ دلیل عدم رعایت حقوق اولیه مردم برای تامین آب آشامیدنی چیست؟ وضعیت آب آشامیدنی شهر کرمان مناسب نمی باشد، سریع تر مجوز مربوط به تخصیص آب از منابع آبی خلیج فارس صادر شود.
منبع:

1399/11/28
16:05:01
0.0 از 5
915
تگهای خبر: آب , بهداشت , پزشك , درمان
این مطلب مین فود مفید بود؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است