تاثیر كفیر بر بیماری سرطان

گزارش جدید محققان؛

تاثیر كفیر بر بیماری سرطان به گزارش مین فود محققان بیان داشتند كه «كفیر» نوشیدنی سودمندی برای بازماندگان سرطان بعد از ورزش می باشد.


ورزش منظم نقش مهمی در بهبود سلامت قلبی-عروقی، قدرت عضلات، و احساس خستگی در بازماندگان سرطان در طول درمان و بعد از آن دارد.
با این حال بسیاری از بازماندگان سرطان دچار ناراحتی های گوارشی ناشی از درمان هستند و ممكن است به خاطر نگرانی از این موضوع، محصولات لبنی را در رژیم غذایی شان نگنجانند.
كفیر یك نوشیدنی ترش، گازدار و یك فرآورده حاصل از تخمیر شیر است كه منبع غنی پروتئین، باكتری های تقویت كننده سلامت، و كربوهیدرات هاست. تاثیرات به اثبات رسیده مصرف كفیر بر سلامت شامل بهبود مصرف لاكتوز، فعالیت ضدسرطانی، كنترل عفونت های روده ای، بهبود طعم شیر و كیفیت تغذیه ای است.
محققان دانشگاه ایالتی لوئیزیانا، كفیر را با پایه میوه مخلوط كرده و به ۵۲ بازمانده سرطان بعد از هر جلسه ورزش دادند. بعد از هر جلسه ورزش، شركت كنندگان پرسشنامه ای را تكمیل كردند.
به گفته محققان، بازماندگان سرطان بعد از مصرف كفیر از نوشیدنی بعد از ورزش لذت برده و مایل به ورزش در آینده بودند. ایجاد این حس در این گروه از بیماران موجب می شود كه آنها به ورزش علاقمند شوند كه بسیار هم برای حفظ سلامت شان مفید است.
 

1396/05/12
22:00:49
5.0 از 5
5355
تگهای خبر: لبنیات , ورزش
این مطلب مین فود مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است