واردات فایزر نداشته ایم

رئیس سازمان غذا و دارو:

واردات فایزر نداشته ایم به گزارش مین فود رییس سازمان غذا و دارو، اشاره کرد: تا حالا سابقه واردات رسمی واکسن فایزر به کشور نداشته ایم؛ بدین سبب شک نکنید آنچه بعنوان فایزر در بازار آزاد و ناصرخسرو فروخته می شود، تقلبی است.


به گزارش مین فود به نقل از ایسنا، دکتر محمدرضا شانه ساز درباره ادعای وجود واکسن کرونای فایزر در بازار ایران، اظهار داشت: ما به همه منابع معتبر واکسن همچون فایزر اروپا که برای شرکت بایون تک است، معرفی نامه و مجوز برای واردات داده ایم؛ با این وجود، اینکه اعلام می کنند در بازار ناصرخسرو فایزر وجود دارد، واقعاً درست نیست. مردم مطمئن باشند اگر کسی واکسنی بعنوان فایزر به دست مصرف کننده می دهد، آن واکسن تقلبی است.
وی ادامه داد: حتی روابط عمومی فایزر آمریکا در اطلاعیه ای اعلام نمود که فایزر فقط از طرف دولت ها خرید و فروش می شود و تا حالا ما به هیچ بخش خصوصی فایزر نداده ایم. حتی در این اطلاعیه اعلام نمودند آنچه در بازار ایران بعنوان فایزر اعلام شده، تقلبی است.
شانه ساز اظهار داشت: باید توجه کرد که دمای نگهداری فایزر منفی ۷۰ درجه سانتی گراد است و وضعیت خاصی برای حمل و نقل دارد؛ بدین سبب خواهش می کنم مردم این فریب را باور نکنند.
بنابر اعلام کانال تلگرامی وبدا، شانه ساز اشاره کرد: تا حالا سابقه واردات رسمی فایزر به کشور را نداشته ایم؛ بدین سبب شک نکنید چیزی که بعنوان فایزر فروخته می شود، تقلبی است.
منبع:

1400/06/19
14:06:18
5.0 / 5
201
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است